Skocz do zawartości

Butterfly from Hell + pokrak


Max Schreck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A co nie tak z budową skrzydeł?

Bo, że tekstura do bani to wiem - próbowałem wzorować się na nietoperzowych, a jak to wyszło widać.

 

Co do ogonka, to też mi nie pasuje jego kolorystyka i oteksturowanie jego początku - ale zobaczyłem to dopiero jak odpocząłem parę godzin od tego modelu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ogromnie podoba babka! Nie pod wzgledem urody :P, ale jako model z teksturką. Mysle ze nawet taka brzydka to ona moze byc! Wkoncu to zla postac i jak np. bedzie sie z nia walczylo to bedzie wieksza chec zabicia takiej, niz jakiejs sexbomby :D...

 

P.S.

Co jak co, ale moim zdaniem MRCN ogromnie by sie przydal w KL\'u, bo jezeli bedzie dalej tak jak jest narazie to skonczymy za 10 lat albo i wiecej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calosc fajna.. niezle cycuszki i texturka :D ale ta glowa to totalnie skopana.. zmieniles ulozenie ust.. a niezupelnie o to chodzilo.. raczej nalezaloby zmienic cala texture twarzy bo narazie wyglada jak Butterfly from Hell po przejsciach jakby ktos jej mocno naczaskal po mordce - jakis beszczelny demon z zaswiatow [lol2] Panienki z reguly powinny miec ladne twarzyczki pociagajace.. narazie wyglada jak facet :D z peruka na glowie. Reszta texturek ciekawa :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym pogadal [lol2] Ma calkiem sympatyczny wyraz twarzy...Hmmm nie pasuja mi te niktore kolce na jego plecach tzn sa zbyt proste.. i jakies dziwne moglgbybyc bardiej regularne jak rogi tzn w ksztalcie luku..Ogolnie postac wyrabista na maxa !! fajne texturki tak dalej.. jeszcze tylko moglbys porprwic twarzryczke tej panienki i bedzie z nich wysmienita para :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności