Skocz do zawartości

Rysik robi mi rysy na tablecie?


Orzelek

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie wczoraj kupiłem tablet a dzisiaj juz mam na nim kilka rys. Piórko jest bardzo twarde kiedy mocniej dociskam słysze jak tablet cierpi - hehe... Sprzet to wacom a5 - te ryski nic mu nie szkodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

spoko spoko bez paniki... :P

 

po prostu rysik jest do wyrzucenia... nie martw sie że kupiłeś shit... też tak miałem... :/

 

 

a tak poważnie to też tak miałem, w przypadku Wacomów to normalne, rysik sie po prostu ściera... :)

 

też mam wacoma i też się tak stresowałem, ale to nie potrzebne... normalka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy mocniej dociskam słysze jak tablet cierpi - hehe... Sprzet to wacom a5 - te ryski nic mu nie szkodzą?

 

Nawet po maksymalnie "zarysowanym" tablecie piórko powinno po nim gładko chodzić, jeżeli coś Ci hamuje swobodny ruch rysika tzn. że masz jakieś zabrudzenia na powierzchni tabletu. Najlepiej twardą szmatką przetrzyj kilka razy miejsca gdzie występuje problem. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam graphiera4 xl i te małe ryski na powierzchni od rysika to nic ale mi się zrobiły przecierki na tej srebrnej powierzchni pod plastikiem, nie wiem jakim cudem ale jest kilka ciemnych miejsc jakby wytartych, może zbyt dociskam ręką ten przezroczysty plastik i on dotyka tego srebrnego

 

ale poza tym to wszystko śmiga i nie ma czym się przejmować

zastanawiam się kiedy mi się zetrze cała końcówka rysika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

claude też się zastanawiam, gdzie Ja taki rysik dostanę... z tego co zauważyłem to jest problem z tym i kosztuje... :/

 

a nie jest to na tyle popularne żeby kupić w sklepie komputerowym jak ślizgacze do myszki... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności