Skocz do zawartości

Dwa zestawy do grafiki.


kuback

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tam pisa 1 GB RAM - 4 sztuki

 

btw - te windowsy to 64 czy 32 bitowe ?

 

Wybieram win xp 32 bit , wiem że nie będzie widzieć całego ramu ale jak dla mnie na system 64 bitowy jest jeszcze zbyt wcześnie. Zestawy te nie wiele się różnią, przede wszystkim grafiką. Jednak przy wyborze w komputroniku wiem jakie podzespoły wybieram, firme itp. W Dellu jest to dla mnie troche anonimowe. Uzyskanie od nich informacji jest kłopotliwe. Czy ktoś, kto miał styczność z Delle w komputerach stacjonarnym może się wypowiedzieć czy jest to sprzęt godyny uwagi czy coś tandetnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radzil brac 64 bitowki, po pierwsze max na nich chodzi bez problemu, po drugie zostawiasz sobie mozliwosc dokupienia wiecej ramu w razie potrzeby bez zadnego kombinowania z systemem.

A co do grafy to bym bral gforce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na systemie XP 64 bit jestem w stanie zainstalować starsze oprogramowania? Kupiłem notebooka z vistą ultimate64. nie mogłem zainstalować archicada 8.1 a miałem taką potrzebę i wiem że będe mieć. Niewiele rzeczy mogłem zainstalować wogóle. Czy była to przyczyna visty czy systemu 64 bit?

 

Bo jeśli pod XP64 będzie starsze oprogramowanie chodzić to chyba bym się zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na systemie XP 64 bit jestem w stanie zainstalować starsze oprogramowania? Kupiłem notebooka z vistą ultimate64. nie mogłem zainstalować archicada 8.1 a miałem taką potrzebę i wiem że będe mieć. Niewiele rzeczy mogłem zainstalować wogóle. Czy była to przyczyna visty czy systemu 64 bit?

 

Bo jeśli pod XP64 będzie starsze oprogramowanie chodzić to chyba bym się zdecydował.

 

to chyba bardziej wina Visty niż 64bitów :p. Sam pracuje na XP64 i nie miałem problemu z żadną aplikacją. Instalowałem przykładowo AutoCADa 2004 i 3d studio 6 i 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw 1 w innym , tanszym ;] sklepie chyba ze tak tobie wygodnie i nie robi ci roznicy :)

 

Zasilka jaka ?

 

Planowałem 650W.

Dell jest wygodny pod względem sewisu. Muszę im to przyznać że kontakt jest bezproblemowy. Mimo że różni nas 500 km to czuję jak by za ścianą siedzieli. Nie zdąże wysłać maila a już mam odpowiedź. Ale czy te obudowy, sprzęt della są dobre ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet nie widze info o plycie glownej. O ile laptopa kupilem to stacjonarke wole sam wybrac i zlozyc bo znam kazda czesc i jej mozliwosci.

 

Mark i model jaka ? ilosc w to drugorzedna sprawa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet nie widze info o plycie glownej. O ile laptopa kupilem to stacjonarke wole sam wybrac i zlozyc bo znam kazda czesc i jej mozliwosci.

 

Mark i model jaka ? ilosc w to drugorzedna sprawa ;]

 

Dlatego też napisałem tutaj. Czy ktoś z właścicieli stacjonarnych delli wiej jak to u nich wygląda?

Napisze do nich, niech przedstawią jakie są to produkty i jaka płyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności