Skocz do zawartości

Galaxy 8800 GTS 512mb 1ns i zasilanie


razor_v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie bo niemoge nic konkretnego sam wykumac z powodu niedoboru wiedzy w kilku miejscach.

karta Galaxy 8800 GTS 512mb wymaga na linii 12V 26A

i teraz moja glupota:

jak rozpoznac ktore wtyczki od zasilacza maja 12V? wiem ze mozna wpiac 2 wtyczki po 12V na wypadek gdyby pojedyncza miala za malo A.

mam zasilacz Tracer 4LIFE(?) 400W z liniami +12V-15A +5V-27A +3,3V-20A -12V-0,5A -5V-0,5A

mam jeszcze 2 wolne wtyczki te po 4 ząbki/bolce

bedzie to dzialac?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

podobno ten zestaw ktory mam razem z 8800 podczas 100% obciazenia bedzie bral ok. 330w co raczej zadko sie zdarza wiec czy to mozliwe ze po 2 tygodniach moge sie pozegnac z zasilka? na 60% obciazenia bierze ok. 200w

obliczenia robilem wlasnym doswiadczeniem i voltomierzem itp itd i kalkulatorem eXtreme Power Supply Calculator Pro

obecny zestaw pod 100% obciazeniem bierze ok. 265w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czaje ale chodzi mi tez o to ze jak jest podobno na kiepskich czesciach a nie bedzie zylowany ciagle na 100% to moze przezyje:P

no dobrze to jaki zasilacz polecacie tylko wiecie panowie:D rozsadnie:D cena/jakosc:D bo po zakupie 8800 jestem splukany i nie mam teraz 400zeta za zasile dac:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to wiesz...

 

sam sobie odpowiedziales na pytanie - karta wymaga 26A a zasilka na lini 12V daje 15A...

ta zasilak to dziadostwo i jak nie zal ci kasy na nowo karte smialo dzialaj na tej , to ile ma W szczytowej mocy mozna sobie miedzy bajki wlozyc

 

wtyczke podlaczasz 6 pinowa , chyba ze masz plyte z obsluga pcie 2.0 w co watpie , skoro zasilka twoja nie ma wtyczki 6 pinowej kupujesz przejsciowke , tak czy owak zmiana zasilki

 

najtaniej np http://zenfist.pl/amacrox-warrior-ax450pnf-p-1027.html ma 2 linie 12v wiec lacznie da 36A co wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności