Skocz do zawartości

ZAKOPANE 2008 max3d.pl tournee


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oczywiście katowice :) tylko dlaczego 28? to jest czwartek, a w piątek trzeba by iść do pracy. jeśli jest możliwy tylko czwartek no to damy rade, ale jak jest taka opcja to wolałbym piątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek musi być, nie bedzie ostro bo w piatek musze rano dosiąść focusa i dowieźć do Wrocka.

W czwartek mam wykład w Krakowie na Politechnice

 

w takim razie ja jednak pewnie wezmę wolne na piątek :)

 

piksar - co ty wykładasz ?

 

kafelki? a może towar na półki?

a serio to przyłączam sie pytania? bo już raz robiłeś za profesora w muzeum we warszawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nowoczesne stacjonarne i przenośne systemy monitorowania poziomu drgań maszyn wirnikowych oraz narzędzia do szybkiego osiowania wałów i ich wyważania"

 

wykład to może przesada, ale cośtam musze pogadac i zrobic prezentację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.....

A ja zaś w czwartek nie mogę do Kraka, bo szkoła mnie nie lubi i muszę siedzieć...

Chyba że ktoś wpadnie do Oświęcimia do lokalu Poziomka ;) Niedaleko OCK czyli Oświęcimskiego Centrum Kultury :D

bo we wredny czwartek kończę o 15.... po 4h grafiki komputerowej (zbijanie bąków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone że zlotowóz z wesołą drużyna z WROCKA, TYCHÓW, GLIWIC i KATOWIC

zawita w porannym czasie 28 lutego do Krakowa w drodze do ZAKOPANEGO - autogrtafy będa rozdawane na hasło max3d.pl koło Wierzynka w krakowie do 12.00 a potem w Zakopanem koło restauracji "PICZ MARYNY" do około 18.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah to był chyba max3d.pl trip życia prawie, nie mogę już się śmiać więcej. :D

 

AG, piksar - pamiętać o CUT'ach.

 

zdjęcia jutro ;)

 

jutro było wczoraj, a zdjęć i tak niema

poza tym jak już dajesz jakąś fote to nie dawaj takiej na której wyglądam jakbym niewyglądał :p

 

podróż była super, w życiu sie tak nie ubawiłem w jeden dzień :) koleś ze smarta oraz "ta druga" sytuacja sprawiły że ze śmiechu bolał mnie brzuch oraz ochrypłem.

mam nadzieję że jeszcze będą okazje na kolejną szaloną podróż, nieważne gdzie bo i tak będzie zajefajnie :)

 

PS. właśnie wróciłem z łodzi, mam papier że studiuje i chyba uda mi sie wymigać po raz kolejny od wku ;) dowiem sie w poniedziałek jak bede we wrocławiu w wku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności