Skocz do zawartości

Teksturowanie Modelu


Fokus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Całe życie i jeden dzień dłużej.. :\ A nie wie ktoś przypadkiem skąd wziąć tekstury ? szukam wszędzie ale znam tylko kilka stronek gdzie są jedynie materiały na cegły:\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo znalazłem coś takiego ale nie wiem co to jest ? Może mi ktoś odpowiedzieć na to pytanie ?

http://sketchup.google.com/3dwarehouse/details?mid=70b7dff00e6cf64e4b5f3a400f5ca984&prevstart=0

Jak już wcześniej pisałem kraść nie mam zamiaru ale obejrzeć nie zaszkodzi chyba ?

Przy okazji ... w poprzednim temacie jest lisio jakby ktoś chciał go zobaczyć XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Tektura razem z futrem ale śmiem twierdzić że z hair and fur mój komputer zacznie strasznie kuleć ( o ile to ma coś do rzeczy ).

No ale ja nadal stoję na UV Map i ciągle szukam kolejnych tuto riali na temat mapowania obiektów :\

Hmmm kolejnym problemem jest oczywiście znalezienie odpowiednich textures ...

Nigdzie ich nie ma a kraść nie będę bo mama uczyła mnie że to nieładnie :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca nagrywam tutorial o mapowaniu w maxie i nagrać nie mogę bo to nie mam czasu albo mikrofonu ale jak tylko się skończy bitwa to taki tutorial zrobię i wtedy skończą się problemy z mapowaniem mam nadzieję.

Tutaj odgrzebałem trochę o mapowaniu z wątku Dragon Heart'a myślę że do lisa spokojnie możesz zastosować to co tam nawypisywałem:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?p=609279#post609279

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności