Skocz do zawartości

Seagate FreeAgentPro


arev

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Kupilem seagate FreeAgent Desktop 500GB jakies 2 tyg temu za 400zl. Winda pokazuje 465GB. Wszystko jest ok oprocz tego ze potrzebuje kilku sek zeby sie obudzic. Wydaje mi sie czasami ze zasilacz wydaje bardzo cichy i bardzo wysoki pisk. Soft w mojej wersji nie dziala pod x64 wiec tu sie nie wypowiadam. Dysk jest nieslyszalny, no chyba ze przy nim medytujesz :) Slychac tylko delikatny klik jak sie budzi. Dysk ma podstawke ktorej nie mozna odczepic co budzi moje watpliwosci co do jego bezpieczenstwa przy przenoszeniu ale moze jestem paranoikiem :)

 

piksar - czemu nie do backupu? Ja mam wlasnie do backupu miedzy innymi, plus plyty dvd jako backup backupu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to mam i podobnie jak JmTm00 nie mam porównania z innymi. Generalnie jest ok (nie żebym zachwalał czy coś w tym stylu)

Piksar, dlaczego nie do backupu?

 

edit

Gomez był szybszy :)

co do pdstawki to racja, też mnie w####ia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piksar, dlaczego nie do backupu? :D

Właśnie do tego chciałem... Czy soft niedziałający pod x64 będzie uniemożliwiał pracę urządzenia, czy po prostu będę musiał ręcznie zrzucać pliki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie backupujcie na Hdd, wystarczy nawyk regularnego backupu na dobrym DVD, podkreślam regularnego, hdd ma to do siebie że dzisiaj chodzi a jutro napisze MBR failure i papa - nie chce tu rozkrecać dyskusji na temat backupu bo mam swoje 16 letnie doswiadczenie ale stoje przy swoim DVD albo taśma

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DVD też zrzucam, ale nie tak regularnie. Raczej nie chce mi się co tydzień wypalać kilkunastu płyt. Jakiś czas temu posypała mi się macierz dyskowa i chcę po prostu trzymać część rzeczy gdzieś jeszcze. Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Free agent jest dość fajny. Największy problem to ta straszna podstawka.

 

Osobiście jakiś miesiąc temu kupiłem:

http://www.komputronik.pl/Dyski_twarde/Zewnetrzne_USB_/_FireWire_/_eSATA_/_RJ45/WD/Dyski_3_5_/My_Book_Essential_2_0_USB_2_0_/WD_Caviar_External_My_Book_Essential_2_0_500_GB_USB_2_0/pelny,id,49430/

 

I jestem bardzo zadowolony. no może nie z tego faktu że jescze miesiąc temu kosztował 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności