Skocz do zawartości

Materiały/Odblaski/Woda...?


CrystalEye

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie moze jak dodać jakis materiał do obiektu?? jak tylko wybieram z opcji \"Material Editor\", get material i wybieram jakąs teksture z dysku to potem jak chce ją przeciagnac z zaznaczonego pola(tam gdzie są takie kolorowe kulki) na obiekt to jej nie zatwierdza...

 

Nie wiem tez jak wykonac odblask... wiecie, taki Efekt w podobie Lens Flare photoshopa, bardzo podoba mi sie efekt wschodzacego slonca ale nie umiem wykonac takiego efektu:(

 

Czy muglby mi ktos jeszcze wyjasnic jak wykonuje sie animację wody??

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak :) mogłeś dłuższą litanię wywalić

1. Nie kumam o co chodzi

2. Wszelkiego rodzaju flary znajdziesz w video post

3. Wode najprościej animować w mat. editor.

A poza tym to szpaknij do helpa tam jest wszystko, a nawet więcej :). Zawsze jak rano wstajesz to mów sobie help is my guru, a po miesiącu będziesz wymiatał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz na obiekt w scenie nałożyć jakąś konkretną teskturę / bitmapę z pliku, to we wspomnianych \"kulkach\" dodaj tę bitmapę w kanale \'diffuse\' (mały kwadracik obok pola z wyborem koloru dla diffuse, lub w rolecie \'maps\' button z napisem \'none\' obok diffuse). Po kliknięciu wybierasz typ \'bitmap\' i podajesz plik z dysku. Taką \"kulkę\" już się na obiekt nałożyć da.

 

Lens flare effect można dodać w \'video post\' lub w \'render / effects\' ale tutaj zachęcam do poczytania help\'a, gdyż o tym możnaby sporo pisać. Wpisz \"lens effect\" i przetraw wszystko co znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności