Skocz do zawartości

Meeting Gliwice 2008, ZAKONCZONY !!! ZDJECIA


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

bannnerqo1.jpg

 

dataej2.gif

Witam, termin meetingu już ustalony. Czas trochę napisać.

Tytułem wstępu, proszę o dokładne przeczytanie całości.

 

Meetingi użytkowników max3d.pl są organizowane od kilku lat.

Jest to najlepsza okazja, żeby poznać tych, których na codzień znamy tylko z nicka na forum.

Jeśli dopiero zaczynasz - jest to szansa na poznanie wielu osób, dla których grafika to chleb powszedni.

Dla nas, stałych bywalców jest to okazja do ponownego spotkania się i prowadzienia rozmów na wszelakie tematy

(nie rzadko nijak związane z cg.) Gwarantujemy moc (i noc) wrażeń!

Linki do zdjęć z poprzednich zlotów są tutaj.

 

79ea937e037f3a6e.jpg

 

Organizujemy już CZWARTY meeting użytkowników max3d.pl w Gliwicach.

Tak jak w zeszłych latach plan zlotu wygląda następująco:

  • W godzinach południowych mecz paintballowy.
  • Po meczu paintballowym miły wieczór w klubie bilardowym Black Ball.

  • Dla chętnych nocleg.
  • Drugi dzień będzie zawierał foto-plener (4 modelki, w tym jedna zawodowa) i spokojną knajpkę.

Niestety, żeby dobrze zorganizować zlot musimy wprowadzić przedpłatę. Jak wiadomo, pieniądze rodzą konflikty także wszystko dokładnie opiszę. Po rozmowach z kilkoma stałymi bywalcami zlotu, doszliśmy do wniosku, że wprowadzenie swojego rodzaju wejściówek jest dobrym rozwiązaniem. Dlaczego wejściówki? Żeby uniknąć ludzi, którzy 'może' się pojawią, oraz zorganizowanie imprezy dla grupy tak dużej, jak w zeszłym roku, który miał 50-ciu uczestników wymaga zarezerwowania miejsca, zarezerwowania firmy paintballowej, zamówienia firmy przewozowej, która nas dowiezie na miejsce. Rozliczenie z pieniędzy będzie oczywiście w pełni jawne. Organizatorzy NIE CZERPIĄ korzyści majątkowych z meetingu.

 

Finansami zajmuje się Adam Grabek (AGmakonts).

 

Za co płacę, ile płacę?

 

- Za rezerwacje miejsca klub Black Ball zażyczył sobie 10zł/os.

Jest to bardzo popularne miejsce w Gliwicach i podczas weekendów niemal brakuje miejsca by usiąść - stąd też ta opłata.

 

- Za przewóz autokarem na miejsce meczu paintballowego i na nocleg, przewoźnik zażyczył sobie zadeklarowaną kwotę 15zł/os.

Jednak im więcej osób - tym może być tańszy.

 

- Koszt noclegu wynosi 25zł/os.Śpiwory nie są wymagane!

Oczywiście wszystkie płatności są opcjonalne. Jeśli ktoś chce przyjść na wieczór - płaci tylko za rezerwację w klubie.

Jeżeli ktoś chce jechać własnym samochodem - nie musi płacić za autokar.

 

- Koszt meczu paintballowego wynosi 65zł od osoby.

Cena zawiera 200 kulek+ strój + maska + broń.

Kulki mogą być dokupione w trakcie meczu.

Szczegółowy cennik jest na stronie paintball.com.pl

Opłatę wnosi się firmie paintballowej na miejscu.

 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

TEN FORMULARZ TO JEDYNA MOŻLIWA METODA REJESTRACJI.

 

Małe meetingowe FAQ:

 

Q: Dlaczego zlot w Gliwicach?

A: Bo mamy tutaj z AG'iem blisko ;-)

 

 

Q: Cześć! Jestem początkujący i nowy tutaj czy mogę wpaść?

A: Oczywiście! Starzy wyjadacze czekają z otwartymi ramionami!

 

 

Q: Mogę wpaść jeśli nie mam 18-stu lat?

A: Możesz od 16stu, jeśli masz pisemną zgodę rodzica na takową imprezę. Nie bierzemy odpowiedzialności za osoby nieletnie. Każdy odpowiada za siebie.

 

Q: Czy mogę zabrać osobę towarzyszącą?

A: Tak, możesz mieć 1 osobę towarzyszącą po zamówieniu dla niej osobnego biletu

 

 

Q: Czemu meeting jest płatny?

A: Po prostu dla Waszej wygody, za te pieniądze rezerwujemy lokal, autokar i noclegi.

 

 

Q: Co jeśli zapłacę i zrezygnuje?

A: Nie udzielamy zwrotów pieniędzy w przypadku rezerwacji.

 

 

Q: Po co tak szczegółowe dane osobowe przy rejestracji?

A: To także dla bezpieczeństwa w razie wypadków oraz weryfikacji przy wydawaniu biletów, nie znamy wszystkich z imienia i nazwiska.

 

Q: Jak mogę zapłacić za bilet?

A: Możesz przelać pieniądze na konto 34 1020 2401 0000 0102 0218 1915 lub osobiście wręczyć je jednemu z organizatorów. Bilet musi być opłacony na miesiąc przed meetingiem. W tytule wpisz : imię, nazwisko, nick z forum.

 

Q: Jeśli mam własny samochód czemu mam płacić za bilet na autokar?

A: Nie musisz płacić, jest wariant bez autokaru lecz za tak małą kwotę otrzymujesz brak stresów.

 

No i mały regulamin:

 

Regulamin Meetingu Max3d.pl Gliwice 2008

 

 

1. Uczestnicy, podczas zawiadomienia o swojej obecności na meetingu, powinni podać Organizatorowi swoje dane osobowe (tj. imię, nazwisko, numer telefonu)

 

2. W momencie, gdy Uczestnik przychodzi z osoba towarzyszącą, zobowiązany jest podać również Jej dane osobowe.

 

3. Dane osobowe, podane przez Uczestników potrzebne są jedynie do późniejszego zrobienia statystyk, jak i zarządzania Meetingiem.

 

4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za urazy i straty poniesione przez uczestników.

 

5. Niepełnoletni uczestnicy podlegają opiece prawnej rodziców/opiekunów, tak więc muszą dostarczyć Organizatorowi pisemną zgodę na udział w Meetingu. NIE BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA OSOBY NIEPEŁNOLETNIE. Każdy odpowiada za siebie.

 

6. Wszyscy Uczestnicy muszą zachowywać porządek w miejscu pobytu. Jednocześnie zobowiązują się ponieść wszelkie koszty spowodowanych przez siebie szkód.

 

7. Każdy Uczestnik zobowiązany jest zapoznać się z regulaminem i przestrzegać go.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

TEN FORMULARZ TO JEDYNA MOŻLIWA METODA REJESTRACJI.

Jeśli ktoś życzy sobie koszulkę zlotową (logo+username) kosztującą 17zł niech napisze to w formularzu w 'Uwagach' - wraz z rozmiarem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 483
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wow odstraszacie tymi regulaminami chlopaki ;)

Niedlugo to bedzie tajna organizacja, ale formularz jest pro ! :)

Milej zabawy panowie i panie mam nadzieje ze jeszcze bedzie okazja postrzelac sobie z wami i napic sie piwka :)

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie:

 

Wiemy że niektórych z Was może dziwić a nawet razić forma tego zlotu, jednakże to wszystko jest robione po to by było jeszcze przyjemniej i z mniejszą ilością problemów, to że trzeba kupić bilet wcale Was nie naraża na większe koszta, Ci co byli w zeszłym roku wiedzą że i tak sie płaciło:)

 

Tak więc zapraszamy do rejestracji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie odzywam po kilku latach przerwy :). nie znalazlem w formularzu opcji dwa dni bez autokaru i noclegu. z racji tego, ze bede u staruszkow z synkiem to na noc i tak musze wrocic do domu, zeby moja zona sie nie czula samotna. wiec bede jezdzil zapewne wlasnym transportem (zapraszam do wnetrza 4 osoby :)) i pewnie bede spac w sosnowcu.

 

i jeszcze jedno podchwytliwe - ile tam kosztuje offroad? :) tez moze byc niezle. czy na paintballu lub pozniej beda tez walki wrecz? :)

Edytowane przez ZelvaBOi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i jeszcze jedno podchwytliwe - ile tam kosztuje offroad? :) tez moze byc niezle. czy na paintballu lub pozniej beda tez walki wrecz? :)

 

offroad raczej odpada - koszt napewno nie mały jak dla jednej osoby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko, czy można by minimalnie bardziej uszczegółowić plan tzn. jeśli przyjadę do Gliwic powiedzmy o 13.45, jestem na dworcu i co dalej? gdzie mam się udać itd? ;]

 

pytanie drugie, jedzie ktoś z Łodzi?

 

pytanie trzecie, pisze się ktoś na mały sparring szermierczy po paintballu? =P bądź przed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maykel - jak sobie poszukasz to pewnie znajdziesz :]

 

a ja mam pytanko, czy można by minimalnie bardziej uszczegółowić plan tzn. jeśli przyjadę do Gliwic powiedzmy o 13.45, jestem na dworcu i co dalej? gdzie mam się udać itd? ;]

 

 

koło 19 marca podany zostanie dokładny plan - po tym czasie już nie przyjmujemy zgłoszeń oraz wtedy rezerwujemy wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulamin troche bezsensu :D

 

Regulamin Meetingu Max3d.pl Gliwice 2008

 

 

 

 

 

 

 

4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za urazy i straty poniesione przez uczestników.

 

5. Niepełnoletni uczestnicy podlegają opiece prawnej rodziców/opiekunów, tak więc muszą dostarczyć Organizatorowi pisemną zgodę na udział w Meetingu. NIE BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA OSOBY NIEPEŁNOLETNIE. Każdy odpowiada za siebie.

 

 

skoro organizator nie ponosi odpowiedzialnosci to po kiego czorta niepelnoletni musza przynosic pisemna zgode od rodzicow :)

skoro jeden z organizatorow jest nie pelnolnoletni to hmmmmm sam ma sobie wreczyc pisemna zgode od rodzicow ? bezsensu :D

 

 

kolejne data przyjazdu skad mam widziec kiedy przyjade ? przeciez nie bede znal miesiac przed zlotem godziny o ktorej bede w gliwicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

skoro organizator nie ponosi odpowiedzialnosci to po kiego czorta niepelnoletni musza przynosic pisemna zgode od rodzicow :)

skoro jeden z organizatorow jest nie pelnolnoletni to hmmmmm sam ma sobie wreczyc pisemna zgode od rodzicow ? bezsensu :D

 

teoretycznie jest wymagana na mecz paintballowy dla organizatora meczu, żeby w razie wypadku firma za to nie odpowiadała. :)

 

co do godziny - chodzi o orientacyjną - to jest dla nas, bo chcemy wiedzieć kiedy i skąd kogo zabrać. sprawdź pkp czy coś ;)

zawsze możecie dać znać co do godziny tydzień przed wyjazdem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okay dzięki Chveti. Jeszcze razem z planem proponuję małą listę "Rzeczy Które Będą Niezbędne Oraz Tych Które Mogą Się Przydać Oraz Innych Które Się Nie Przydadzą Ale I Tak Trzeba Je Wziąć" :D

 

pozdrawiam ;]

 

[edit]

 

to i jam się zarejestrował ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeczytamiu tego wszystkiego widze że super

 

ale poza tym mam pyt. kto organizuje(bo wszystko organizatorzy)

 

następne

co mam zrobić gdy

umiem się posługiwać tylko klawiaturą od kompa a ten cały paintball....troszke przeraża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie paintballem, nic strasznego, tylko pobiegać troche trzeba a wrażen nie zapomnisz

organizuje Chveti i AGmakonts oraz gmina i powiat Gliwice ("ja nie jestem z Gliwic" - powie zaraz Chveti)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animator nie martw się paintballem, o ile nikt ci nie strzeli dokładnie w palce, będziesz mógł potem jeszcze obsługiwać klawiaturę od kompa. Dla pewności możesz wziąść ze sobą rękawiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miejscowi też muszOM wypełniac formularz, w dodatku jak nie idą na pif-paf? ;)

Ostatnio, to nie trzeba było pokazywac tych kartek-wejściówek w klubie. Nie powinno byc tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności