Skocz do zawartości

Stronka - projekt, ocencie


MGT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

lubie szare kolory ale nie wiem jaki masz monitor, ja w tej chwili na matrycy laptopa widze wszystko niemalze biale! Musisz to inaczej stonowac,

 

druga uwaga - te linki ktore podajesz prowadza do tego samego miejsca

 

trzecia uwaga - to cos krecace sie troche nie pasuje :/ ... do tego jest strasznie kanciaste

 

czwarta - future design - to chyba Wasza nazwa a ledwo co mozna ja przeczytac,

 

piata uwaga - czcionka w tym menu wysuwanym ... ajj.. zmien ja koniecznie!! po prostu jest straszna

 

narazie chyba wystarczy moich uwag :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie szare kolory ale nie wiem jaki masz monitor, ja w tej chwili na matrycy laptopa widze wszystko niemalze biale! Musisz to inaczej stonowac,

 

monitor mam ciemny, nawet bardzo, power strip nawet nie wiele daje (siemens nixdorf)

 

druga uwaga - te linki ktore podajesz prowadza do tego samego miejsca

 

moj blad - przepraszam, juz poprawilem

 

trzecia uwaga - to cos krecace sie troche nie pasuje :/ ... do tego jest strasznie kanciaste

 

w plasmie robione, ale rzeczywiscie masz racje, ze nei dziala plynnie, ale zmiana fps chyba pomoze

 

czwarta - future design - to chyba Wasza nazwa a ledwo co mozna ja przeczytac,

 

tak, nasza nazwa

 

piata uwaga - czcionka w tym menu wysuwanym ... ajj.. zmien ja koniecznie!! po prostu jest straszna

 

cos wykombinuje :]

 

narazie chyba wystarczy moich uwag :)

 

bog zaplac za te powyzsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niebieska strasznie naćkana.. taki zlepek kilkunastu modnych motywów bez ładu i przyczynku. Trochę jestem też uprzedzony bo juz patrzeć na te strzałki i kanciate motywy nie mogę. Bueeee...

 

W drugiej wersji czcionka w menu faktycznie nudna strasznie, te dwie kropki przy wybranej opcji też.. proponuję więcej eksperymentów przy efektach.

 

Animacja 3D też marna, jeszcze ta mniejsza wersja się może sprawdzi. Choć i tu jest za nudna.. Zwykle takie ruchome elemenciki to mocne smaczki na stronie, a ta jest bez polotu, bez jakiejś niewiadomej. Dokładnie wiadomo jak się zachowa i jak została wykonana.. Ta duża wygląda jak pierwszy test illustrate czy innego 3D exportera i jako tytułowa animacja to raczej prestizu Ci nie przyspoży.

 

W obu wersjach jest zbyt monochromatycznie jak dla mnie. Tu za niebiesko, tu za szaro i jak Adek powiedział, za bardzo sie rzeczy zlewają.

 

Jak dla mnie brakuje jakiegos pomyslu na razie na te strony. A pomysly wychodza m.in. podczas licznych prob. Powodzenia w dalszych probach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie znam sie na robieniu stron ale zgadzam sie z Adkiem co do kolorow, powinny byc bardziej kontrasowe. Po wejsciu na strone w oczy rzuca sie to krecace cos a nie Wasza nazwa czy menu :/

jeszcze co do tego krecacego to animka w pewnym momencie robi szybki przeskok, nie pasuje to do reszty animacji, zrobcie albo cala plynna i powolna albo cala szybka, ale to tylko moje zdanie

narka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności