Skocz do zawartości

Photoshop i corel a vista


Gość witol66

Rekomendowane odpowiedzi

Gość witol66

Mam pytanie, moze oczywiste, ale ja nie wiem. Co z programami photoshop i corelem w srodowisku Vista? kupuje w najblizszych dniach laptop i w pakiecie bedzie vista (bo xp juz zniknal i prozno go w takich zestawieniach handlowych szukac), bedzie dzialal? czy trzeba sciagac jakies sterowniki, latki. czy po prostu nowe wersje programow?? No i co z tym zrobic, bo laptop bedzie potrzebny do prac glownie na tych programach ?

dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Wszystko chodzi.Jesli masz viste 64 :) trzeba troche pokombinowac tj. max9 wymaga sciagniecia upgrejdu w postaci service pack , najlepiej tez z strony autodeska sciagnac sterowniki do grafy oni maja tam full working przetestowane niby :). Photoshop cs2 i corel 12 dziala bez problemu. Jak mialem zainstalowanego photoshopa zaobserwowalem tylko dziwna anomalie (pewnie tylko umnie) i niewiem z czego i od czego to wynika :/ gdy pracuje na tablecie lub normalnie myszka i zoomoje troche obraz nastepnie zaczynam np malowac to tnie mi sie narzedzie (kursor) :( niewiem co jest przyczyna. Moze przyczyna byc slaba grafa ? (pracuje w rozdzialce 1600X1200 grafa GeForce 7800GT).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość witol66

ojej to kamien mi z serca spadl. nikt w sklepie na takie pytanie nie odpowiada tylko nurkuje w necie i cicho. dziekiwielkie:). a czy te sterowniki sciagane sa legalne? bo ja musze oficjalnie, bez skrotow, to jest sprzet na firme .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość witol66

A jeszcze, jesli mozna . Jaka jest roznica w viscie 64 i tej drogiej (32) i czy te programy o ktorych pisze wyzej na obydwu beda chodzily? czy tylko na 64. problem w tym ze dostane taka viste jaka bedzie w zestawie, a nie bede dopasowywal wyboru calego kompa do oferowanej visty.

Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej to kamien mi z serca spadl. nikt w sklepie na takie pytanie nie odpowiada tylko nurkuje w necie i cicho. dziekiwielkie:). a czy te sterowniki sciagane sa legalne? bo ja musze oficjalnie, bez skrotow, to jest sprzet na firme .

 

Legalnie za darmo sciagniesz z strony autodesk'u.

 

A jeszcze, jesli mozna . Jaka jest roznica w viscie 64 i tej drogiej (32) i czy te programy o ktorych pisze wyzej na obydwu beda chodzily? czy tylko na 64. problem w tym ze dostane taka viste jaka bedzie w zestawie, a nie bede dopasowywal wyboru calego kompa do oferowanej visty.

Witek

 

Vista 32b obluguje tak jak xp32 ograniczona ilosc ramu. Programy beda chodzily bez problemow na viscie 32b a na 64 tak jak pisalem np. max9 wymaga latki do sciagniecia.

Pozatym nie wszystkie programy i nie kazdy sprzet (w przypadku sprzetu mowa o sterownikach) chodza na viscie 64b. Ja po przesiadce na viste 64 zmuszony bylem do schowania skanera do szafy poniewaz producent - canon niedba o klientow i nienapisal do visty64 sterownikow. Jeszcze bezczelnie napisali mi ze po co kupowalem taki skaner jak mam viste64 :D hamstwo do granic wytrzymalosci.

 

predator mam to samo dokładnie :P vista 64x nie jesteś sam :D

 

Zastanawiam sie teraz po jakiej stronie lezy wina, i jak to naprawic. :/. W sumie nie probowalem jeszcze latki do tej wersji szopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności