Skocz do zawartości

Aparat dla dziewczyny


arturros

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Mam trochę nietypowe pytanie jak na to forum bo Wy zazwyczaj z tego co widzę to śmigacie na professional aparatach. Ja natomiast potrzebuję jakiegoś dobrego sprawdzonego aparatu dla dziewczyny. Taki aparat po prostu do robienia zdjęć od tak sobie. Chodzi o to żeby był w miarę mały, dobre parametry, robił fajne zdjęcia w nocy (np. na imprezach). Mam nadzieje że mnie zrozumieliście;) Po prostu ma to być aparat dla kogoś kto nie interesuję się fotografią a zdjęcia robi praktycznie wyłącznie jako pamiątki :)

A no i cena to tak około 1000-1500 zeta.

Pomożecie ?:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Generalnie Canony z klasy A, bo pewnie woli dziewczyna coś kompaktowego. Jeśli lubi turbo zoom to klasa S, też łatwa w obsłudze.

 

Do aparatów innych marek jestem nieprzyzwyczajony, Canon wydawał mi się najprzyjaźniejszy użytkownikowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak mówi piksar, któryś z aparatów z serii Canon PowerShot

jeśli ma to być coś małego - zostanie wtedy jeszcze na inne przyjemności...

jeżeli może być to coś większego (wymiary) warto pomyśleć o Fuji FinePix...

jeśli z kolei ma się zmieścić w każdej torebce można popatrzeć na aparaty

Olympus mju - podobno nie są najgorsze do pstrykania u cioci na imieninach,

jednak osobiście się nimi nie bawiłem (ot zasłyszana opinia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 1500 to juz kupisz lustrzanke cyfrowa z kitem ,,, a po czasie mozna zainwestowac w wiecej obiektywow

ale właśnie o to chodzi że to ma być maly, poręczny, szybki aparacik do robienia zdjęciówek tak o.

illy fajny pomysł z tymi ixusami tylko z tego co wczoraj poczytałem to trochę słabo u nich wygląda kwestia z baterią. Ma ktoś doświadczenie z tymi aparatami?

a co do Olympusów- jakoś nie jestem przekonany. Ale mówię to słowami laika bez żadnego wsparcia rzeczowymi dowodami:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod Canonami serii A. Sporo latek cykalem na starym juz modelu A60 i bardzo sobie go chwale, nawet teraz. Na imprezy, wakacje super sprawa a nowe serie sa szybsze, sprawniejsze i mniejsze. Jesli potrzebowal bym znow maly kompakt to bralbym Canona ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie podpisze pod canonami - powershot seria A spoko , 2 lata pstrykalem seria S ( s45 ) ... Teraz juz sa ciche i energoszczedne

JEdyne co mnie martwi to to ze masa aparatow jest bez manuala , maja powrzucane mase programow tematycznych ktore sa tylko do pstrykania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a manualu wlasnie Av Tv M C , ustawianie isów , i innych funkcji , zmiana nasycenia , sharpnesa , tonow , mozna tez filtry zmianic w BW , itd ... niby niepotrzebne gdy sie tylko pstryka na imprezach

co do nikonow to bawilem sie tylko jednym - wygladal jak maly obrazek w ramce - ktora lamala sie na pol i przekrecala o 90 stopni - bardzo fajny aparacik .. ale ... tak jak w dzien sie spisywal to w nocy dostal ode mnie 2/10 punktow i od razu wielki minus ... tak wiec dlatego jestem ciagle przy canonach .

a ten A570IS fajnie sie zapowiada z tego co widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności