Skocz do zawartości

Dystrybutor zbrusha


ckris

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest taki w Polsce? Szukałem, ale tylko znalzłem nieokreślonego 'anysoft'.

 

Chętnie poznałbym doświadczenia przy zakupie zbrusha na stronie pixologic.

Ile faktycznie czeka się na przesyłkę?

Czy faktura jest dołączana, czy też wyświetlana w formie html lub przesyłana w pdfie?

Czy faktura jest w j. pol.?

 

Dzięki z góry za ewentualne podpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Co z tego, że pixologic nie będzie robił problemów z przesłaniem faktury, jak nasza kochana skarbówka będzie robiła problemy, żeby odliczyć z tego vat, albo wciągnąć w koszta... (de facto możesz odliczyć tylko na podstawie polskich faktur, albo jak masz europejski nip to na podst. faktur z ue).

 

A jak nie masz firmy, to nie bierzesz faktury, no bo i po co ? Poświadczeniem legalności jest twój klucz licencyjny.

 

A tak już całkiem na boku to często bardziej opłaca się brać bez faktury u producenta niż u polskich złodziejskich dystrybutorów (niektórych, żeby nie było, że wszystkich obrażam) i odliczać vat + wciągać w koszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz odliczyć tylko na podstawie polskich faktur, albo jak masz europejski nip to na podst. faktur z ue)...

 

Nie wiem skąd czerpiesz te informację, ale z tego co wiem bez problemu można wrzucać w koszta nawet z US - o ile znam ustawę o podatku należnym i naliczonym i ustawę o usługach świadczonych drogą elektroniczną. Chyba, że coś się ostatnio zmieniło. Ale byłbym wdzięczny za konkretny namiar.

 

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

 

Ps. Gorzów Wlk :), w sumie jestem z południa, ale czasami tam jestem przejazdem i ...na łyżwy, ładny jest ten kompleks sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności