Skocz do zawartości

miniB.8: "Kosmiczni Piraci" by Kalais


Kalais

Rekomendowane odpowiedzi

______________________________

DODANE: 10 marca 2008

 

To juz chyba wersja finalna, bo nie wiem czy bede mial czas cokolwiek jeszcze zmieniac. Krotki opis? hmm, rysowane myszka, to chyba moja z 4ta czy 5ta praca w zyciu malowana w Photoshopie. Wszystko z glowy rysowane, poza twarza pirata (patrzylem na photo Jacka Sparrowa), to samo tyczy sie glowy malpki.

 

Link do normalnej wersji - http://kalais.net/projects/space_pirate/

 

A tu zmniejszona do rozmiarow konkursowych:

09.jpg

 

 

______________________________

 

ORYGINALNY POST:

 

witam wszystkich,

mam nadzieje, ze to tutaj sie wrzuca prace na mini bitwe :P

 

W ramach kontynuowania nauki rysowania (i robienia wszystkiego, co nie jest pisaniem magisterki...) postanowilem wziasc udzial w bitwie.

Kierujac sie "Zachęcamy do jak najczęstszego postowania kolejnych postępów ze swojej pracy." zamieszczam nie skonczony concept.

 

Taki szybki szkic myszka, zeby zobaczyc czy kompozycja jest w miare ok, mam nadzieje, ze cokolwiek tam widac.

 

Przy wejsciu chce jeszcze dorobic malpke tez w takim kombinezonie, i na pierwszym planie po lewej stronie jakies istoty, na ktore napadaja piraci :P

"Kosmiczni Piraci" by Kalais - unfinished concept

01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj po drugiej stronie mocy ;)

 

Powodzonka

 

:)

 

namalowalem tlo, na pewno jeszcze bede je poprawial, wszelkie wskazowki mile widziane, maluje z glowy i pewnie cos nie tak ze swiatlem i perspektywa jest hehe

 

"Kosmiczni Piraci" by Kalais - unfinished background

03.jpg

 

no i do conceptu domalowalem malpke (bedzie w kombinezonie) + postacie z rekoma za glowa, nie wiem czy nie powinny byc wieksze? Badam kompozycje na razie, wiec zadnych szczegolow nie ma, beda to pewnie zwykli ludzie, chyba ze przyjdzie mi pomysl na jakies humanoidy.

 

"Kosmiczni Piraci" by Kalais - finished concept

03a.jpg

 

 

Wiem, ze nie jest to pro, i bardzo odbiega do tego co przywykliscie ogladac na tym forum, ale dopiero sie ucze takie obrazki robic :P Kazda pomoc mile widziana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kosmiczni Piraci" by Kalais - next step

06.jpg

 

heh, znowu sie oderwalem od magisterki, tym razem podrasowalem pirata, domalowalem malpke i postacie na pierwszym planie. Nie chce mi sie detalowac tych na pierwszym planie, chyba ich tak zostawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JunioR - dzieki za comment, zostawie sobie to na koniec, symbolicznie ich troszenskie dziabnolem dzis

 

"Kosmiczni Piraci" by Kalais - next step

07.jpg

 

Wszystko po trochu dzis ruszylem, kompozycjnie mysle ze to juz final, bede ewentualnie dodawal jeszcze jakies detale i bawil sie swiatlem, wszelkie sugestie mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowne zmiany za "oknem", plus delikatnie wszystko poprawialem, nie bede raczej mial czasu wiecej domalowac, pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim startujacym w konkursie!

 

"Kosmiczni Piraci" by Kalais - final?

09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności