Skocz do zawartości

Szukam odpowiednika quickdirt


Tomala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za cholerę nie mogę znaleźć wersji tego pluginu która by działała w maxie 2008 albo w 9. Czy możecie polecić jakiś plugin albo programik który działałby podobnie tylko nie polyboost bo tam wychodzi kaszanka, programy generujące jakieś proste ao też odpadają. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Levus a widziałeś quick dirt w akcji? Tam się ustawia wszystko w czasie rzeczywistym i w kilka sekund możesz sobie zrobić takie cavity map i to tak jak chcesz.

Ja właśnie najczęściej wypalam cavity w zbrushu albo nawet maluję korzystając z mask by cavity i blurując maskę. Chodzi właśnie o szybkość działania dlatego przydałby się ten pomocny plugin. Poszukując znalazłem fajny darmowy plug do maxa o nazwie occlusion pass generator. Jednym kliknięciem generuje on ao dla całej sceny z uwzględnieniem bumpa i dispa potem się tylko klika na render i za chwilę mamy ao pass naszej sceny. Myślę że bardzo przydatne przy composittingu:

http://www.maxplugins.de/max2008_32.php?search=&sort=Author

 

Znalazłem jeszcze coś z dirtem w darmowym packu pluginów blurbeta od splutterfish:

http://www.splutterfish.com/sf/WebContent/BlurPack

Ale żaden z tych pluginów nie chce mi działać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha:)

 

No to teraz kapuję, chodzi o wygodę:)

Jakimś generatorem dirt się bawiłem dość dawno temu, na starszych wersjach maxa, teraz raczej polegam na ao zwykle.

 

No jak coś trafię fajnego to będę miał na uwadze.

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności