Skocz do zawartości

Nie moge ustawić rendera


Satch

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem z v-ray polega na tym że nie wiem jak i co ustawic żeby cokolwiek mi wyrenderował ,pojawia sie tylko jakies tło czasami w jednolitym kolorze,albo wogule jot-peg wychodzi mi czarny,renderek nie jest wersja demo,to pelna wersja 1.08 mam ją od kilku dni i jeszcze nic nie udalo mi sie wyrenderować wiele godzin mi przy nim uciekło bezpowrotnie.Standardowy render maxa(mam max5)działa bez problemu,ustawiam oczywiscie w \"CURRENT RENDERERS w opcjiPRODUCTION v-ray .ale nic z tego,prosze o kilka wskazówek czego nie zrobiłem bo podejrzewam że w tym tkwi problem,z góry wszystkim dziekuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

jeszcze jedna informacja,otóż w zakładce INDIRECT ILLUMINATION(GI ) po zaznaczeniu opcji DIRECT COMPUTATION cos zaczyna renderować ale bardzo brzydko ,natomiast po zaznaczeniu opcji nizej czyli IRRADIANCE MAP juz niestety występuje ten problem o którym pisałem w poprzednim poscie,co robie nie tak????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zmien temat bo nie kazdemu chce sie czytac z czym masz problem a i w przyszlosci jak ktos bedzie szukac nie znajdzie.

 

2. opisz dokladniej problem, jaka scena jekie materialy, jakie swiatla albo patrz 3

 

3. www.evermotion.org forum PENdzla gdzie znajdziesz lopatologicznie podane screeny z ustawien przykladowych scenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności