Skocz do zawartości

statuetka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wzór i model są fajne ale ja też chętnie zobaczyłbym coś nowego, to się po prostu opatrzyło. Kiedyś była zmieniana częściej i jak pamiętam nikomu to nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

wyjales mi to z ust :)

o to wlasnie mi chodzi:

Wzór i model są fajne ale ja też chętnie zobaczyłbym coś nowego, to się po prostu opatrzyło. Kiedyś była zmieniana częściej i jak pamiętam nikomu to nie przeszkadzało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór i model są fajne ale ja też chętnie zobaczyłbym coś nowego, to się po prostu opatrzyło. Kiedyś była zmieniana częściej i jak pamiętam nikomu to nie przeszkadzało.

 

Oskar tez sie opatrzyl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy zorganizować mini 'konkurs' na taką statuetke ale nie możemy dac słowa że ta która będzie najlepsza trafi w nasze gusta i zostanie zastąpiona, nie mniej jednak szansa jest bo poziom na forum niezle wzrósł ostatnimi laty.

 

Więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy zorganizować mini 'konkurs' na taką statuetke ale nie możemy dac słowa że ta która będzie najlepsza trafi w nasze gusta i zostanie zastąpiona, nie mniej jednak szansa jest bo poziom na forum niezle wzrósł ostatnimi laty.

 

Więc?

wiec...wszystko zalezy od was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam statuetka była robiona na rok-półtora a jutro będzie obchodzić swoje trzecie urodziny więc jak najbardziej można by ją odświeżyć, przy czym moim zdaniem proponowane metody nie są trafione...

 

Przejrzałem sobie dwie ostatnie mini bitwy modelarskie i jakoś nie napawało mnie to optymizmem, zrobienie kompletnej postaci czy też instalacji to jednak coś zupełnie innego.

 

Jeśli jest taka potrzeba to osobiście proponował bym mini bitwę 2D na projekt/concept art, który potem by się zrealizowało "wewnętrznie" konkretnie dogadując się z jedną-dwiema osobami dającymi pewność realizacji na wysokim poziomie.

 

 

Przy czym nie wiem czy nie warto się wstrzymać do nowego wyglądu serwisu- można by wtedy zaplanować coś dobrze pasującego.

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym nie wiem czy nie warto się wstrzymać do nowego wyglądu serwisu- można by wtedy zaplanować coś dobrze pasującego.

 

A co szykuje się jakiś nowy wygląd serwisu? Mi się ten co teraz jest bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest taka potrzeba to osobiście proponował bym mini bitwę 2D na projekt/concept art, który potem by się zrealizowało "wewnętrznie" konkretnie dogadując się z jedną-dwiema osobami dającymi pewność realizacji na wysokim poziomie.

 

Mysle, ze to swietny pomysl. Ew niech konkurs bedzie otwarty i kazdy moze wystartowac, 2d czy 3d. Tylko podejrzewam, ze plan Gothama ma najwieksze szanse powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności