Skocz do zawartości

macbook pro + monitor


gd18

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Chciałbym się Was doradzić w takiej kwestii:

 

Posiadam kompa c2d 2.4, 3gb ramu gail ultra, gf 8800, eizo 19" crt jakiś tary model w prawej dolnej czesi jest juz obraz tak rozmyty ze prawie nie widać godziny,

oraz macbooka pro 15" w bardzo podobnej konfiguracji

 

moje pytanie to czy opłaca się się sprzedać bude i zakupić jakiś porządny monitor do którego w czasie pracy podłanczac macbooka? /wiem, wiem ze na mac nie działa 3ds, ale sa na to inne sposoby/

 

mac- ładny mały poręczny, w czasie pracy w domu podpięty pod duży monitorek

 

aha jak to jest z wydajnościa takiego sprzetu, czy ten mały witraczek na procku da rade go schodzić podczas renderu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

laptop zawsze będzie wolniejszy w renderingu niz buda, o takiej samej konfiguracji. Odpalanie 3ds na Macu wymaga BootCampa albo Parallel Desktop a to zżera dodatkowo zasoby. Jeżeli to czym się zajmujesz wymaga sporo renderowania to zostaw bude. Co do chłodzenia może być różnie. MacBooki mają absurdalnie małe otwory wentylacyjne i jakoś nie do końca jestem przekonany że laptop wytrzyma taki rendering. Tzn wytrzymać pewnie wytrzyma, ale mi by było szkoda jednak takiego sprzętu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nowe PRO sa juz na penrynach ktorych wydajnosc jest naprawde oki :)

to,ze tam jest 8600GT to niewielka strata do wiekszosci zastosowan 3d wystarcza:]

MAYA mudbox zbrush chodza na takim sprzecie swietnie :] maxa przez bootcampa i tez nie bedzie zle.

 

ja uwazam ze to b.dobry mobilny sprzet do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi raczej o prace grafika tzn wizualki mega wypas, rendery animacje, raczej o sprzet dla architekta, możliwość przedstawienia koncepcji, praca w cad, 3d, ps, a mac jako sprzęt gł do którego mozna podpiac "prawdziwy" monitor,

Zastanawiam się nad tą kwestią, chciałbym znać również opinie innych, aby nie sprzedać pudełka a pozniej w jaiś tam sposób żałowac tego.

przypadkiem nie jest tak, ze odpalajac winde przez bootcampa działa tylko windows i zzera pamieci tyle ile na normalnym pc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności