Skocz do zawartości

Fantastyka w literaturze - pomocy ;)


Paster03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, uznałem, że ten dział będzie najodpowiedniejszy dla tego tematu. Mianowicie mam wykonać pracę na konkurs, którego tematem jest "fantastyka w literaturze". Problem polega na tym, że nie mogę znaleźć odpowiedniego fragmentu, który mógłbym zilustrować, a nawet jakieś dobrej książki. Zbytnio nie chcę korzystać z ogólnie znanych dzieł, a szczególnie tych zekranizowanych, bo pewnie mimowolnie moja wizja byłaby zbyt podobna do filmowej/growej itd. więc rożne widźminy, władcy pierścieni raczej odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najlepsze sa opowiadania. Krotkie wiec mozesz je szybko przeczytac i wybrac co ci pasuje. Chyba nie chcesz zebysmy ci tu fragmenty cytowali? :) Moge polecic "W kraju niewiernych" Dukaja (opowiadania). Najbardziej podobal mi sie Ruch Generała z tego tomu. Czyli jak juz napisalem - szukaj opowiadan zebys nie musial 300 stron czytac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś poprosić kogoś o napisanie scenariusza.

Najlepiej powiedz jaki miałby być klimat twojej pracy ? Czy ma to być coś w stylu WP ( którego nie chcesz ) czy raczej coś innego. Ja mam pewnego koncepta ale jeszcze długo go nie wykorzystam z braku doświadczenia ale coś mógłbym Ci polecić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności