Skocz do zawartości

plyta pod q6600


Marcin_ps

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Asusy padaczki totalne , i jeszcze wybitnie wybredne w stosunku do pamieci. Obecnie mam Abit IN9 32X-MAX Wi-Fi nosilem sie z zamiarem kupna asusa jednak opinie na jego temat doslownie zniszczyly moj zachwyt i szacunek do tej firmy. A co do Abita mialem jedna plyte za czasow chipsetu KT133 i bylem z tej plyty naprawde zadowolony. Potem przewinelo sie kilka roznych firmy w tym DFI z hyper glosnym wentylatorem.Ostatecznie wrocilem do firmy ABIT jestem poki co zadowolony. Stabilna,swietne O/C kopa dodatków i nawet, nawet oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj P5K do quada bo ma slabe zasilanie procka - 3 fazowe. Na pewno do oc quada sie nie nadaje a do normalnej, stabilnej pracy - nie ryzykowalbym, tak na wszelki wypadek.

 

3,8GB to chyba masz malo ramu na grafie.

 

8GB ram - chcesz obsadzic 4 sloty? Niektore plyty maja z tym problemy, ja musialem obnizyc taktowanie bo sie wysypywal.

 

Pamieci do normalnej, stabilnej pracy to chyba kazde sie nadaja. Problem z wyborem zaczyna sie jak chcesz je krecic.

 

Z wyborem plyty juz ci bardziej nie potrafie pomoc. Nie zajmuje sie testowaniem plyt, raz na 2 lata mam taki dylemat jak ty i po prostu grzebie w necie, szczegolnie na forum pclab i robie sobie pranie mozgu :)

Kupowalem plyte we wrzesniu, od tego czasu duzo sie zmienilo, ceny posdzly w dol, dzisi wzialbym pewnie lepsze pamieci i plyte bo sa duzo tansze. Na koncu i tak bedziesz musial sam wybrac bo nie uslyszysz jednoznacznej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przechodze to pranie mozgu :)... karta 256 i identyczna chce wsadzic do tych 2 zestawow ( 2600xt sapphire chlodzony pasywnie )

 

aktualnie mam 4 sloty oblozone corsair-ami 667 chodza bezproblemowo bez podnoszenia napiecia jako 800 na plycie gigabyte G33M-DS2R wiec moze ten gigabyte GA-EP35-DS4 bylby dobra alternatywa dla P5K czy tego abita drogiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności