Skocz do zawartości

Bronie Fantasy ++++


MaggeM

Rekomendowane odpowiedzi

Taaak!! .. Witajcie [lol2]

Pora na maly wyskok :) wiec wrzucam wreszcie cos na forum. Zacznijmy od... No wlasnie ... oto antyczny topor w dwoch wersjach :) w wersji muzealnej i wersji uzytkowej :D

topor.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki :)...No wiadomo ze uzytkowa lepsza :D...a co do krasnoluda to nie wiem czy go zrobie.. bardziej mialem inny plan ale o tym pozniej...Diablo 3? ehhh ile bym dal zeby moc w to pograc ale coz poczekamy jeszcez z kilka lat zanim blizzard laskawie sie ruszy :)

Texturka :D

 

topor-tex.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... texturka fajna, świetnie zmapowane, pomysl na bron tez niezly, tylko trudno o takim obiekcie powiedziec lowpoly 360 poligonów na cośtakiego to moim zdaniem marnotrastwo, zresztą widać to po siatce zero optymalizacji niestety (sama końcowka drzewca, aż prosi sie usuniecie tych końcowych poligonów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Panie Anonymous Dzieki :) ale 360 trojkatow jak na nasze czasy to nie duzo a szczegolnie jesli bron ta mialbybyc wykorzystana do jakiegos FPSa. I nie ma tam zadnego marnotrastwa :D a optymalizacja jest wykorzystana na maxa :) zeby nie bylo zadnego kanciactwa.. i jest nawet tak zrobione ze krawedzie pasuja do textury..tam gdzie zalamuje sie metal tam jest krawedz itp. Wiec jest idealnie :) Nie ma tam zadnych niezamierzonych polygonow. Pozatym obiekt przedstawilem w trojkatach glownie wiec moze sie wydawac ze jest ich duzo :) Wierz mi nic tu nie jest przypadkowe i jesli bym chcial to bym go zjechal o ile chce :) zalezy do jakiej gry mialby pojsc :) A co do koncowki toporu to zauwaz ze specjalnie tylko koncowka jest wklesla a dalej juz nie .. mimo ze z textura wyglada jak wklesla. Wiec eeee o co chodzi hehe [lol2]

Thx!!

Co do rysowania to sam rysuje :) wszystkie rozjasnienie speculary itp.. tylko raz wykorzystalem texture plaskiego metalu zeby nalozyc ja z przezroczystocia i z multiply zeby dodac nieregularnosci powierzchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie w 3d napweno :) za kilka lat to w 100% moze nawet zrobia online :D Tylko znajac blizzarda pewnie walna jakis boski limit (jak w warcrafice - hehe) [lol2] i gra bedzie do dupy :) chociaz wierze ze nie bo diablo zawsze bylo wyrabiste i bedzie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze moiwac nie chce misie :D:D:D moze jak bede mial czas kiedys (czyli nigdy [lol2] ) nie wiem :) .... a czemu akurat video? :D Ups tak wogole to topor ma rowne 290 trojkatow :D co misie porabalo :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej :)

Zmienilem temat na \'Bronie Fantasy\' i od teraz bedzie to wiekszy temat gdzie umieszczac bede swoje bronie :D...

Kolejna to Mlot Bojowy :P

Hmmm zastanawiam sie nad nastepna :)

 

mlot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny mlotek, troche gorszy niz toporek, ale tez niezly... tylko nie wiem po co to okucie metalowe :D... to juz lepiej zeby bylo cale a nie tylko taki pierscien... mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX! ... Ok zrobilem nastepna bron...znow topor ale tym razem inny - Large Axe of destruction - Jak widac topor jest typu \'socket\' z poison krysztalami (czyli trujacymi) :):):) ... teraz pora na miecz albo cos innego - jeszcze pomysle :P

 

axe-destruction.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... teksturka pierwsza klasa, model troche z tylu, nie podoba mi sie ogolny ksztalt ale to kwestia gustu raczej :)... acha no i widac spaczenie diablo hehe... pomyslalbym ew. jescze nad tytulem :D... ale to juz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze diablo :D:D:D ale specjalnie tak zrobilem bo kocham ta gre [lol2] No model jest prosty ale nie chcialem go nie wiadomo jak udziwniac..co do trzonka to jest dobry bo topor nie jest zbyt dlugi a w lape krasnoluda pasuje w sam raz :D hehe ... Dziinki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze uwaga na temat młotu ,nie wygląda zabardzo na broń bojową ,raczej na narzędzi jakiegoś kowala ;) Może to dlatego że ma krótki trzonek ,ale to tylko moja skromna opinia ,a jakbyś chciał to jestem programistą można by pokombinować coś z modelami które twożysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moj gust to trzonek tego 2 toporka jest zbyt kanicaty, i jak na wysadzane krysztalami ostrze jest chyba troszke za plaskie, ale jak ma isc do jakiejs gry to spoczko. a co do diablo 2 to mi sie nie podobala za bardzo, w przeciwienstwie do 1. jak ktos lubi ta gre to moze zajrzec na www.muonline.com darmowa gierka onlinowa baaaardzo przypominajaca diablo. pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE ten topor (jesli spaczenie od diablo) to I skojarzenie jedynce byl taki jeden :P (czesto wylatywal ponoc z Lazarusa ale mi nigdy jakos sie nie udalo tego osiagnac) chyba sie nazywal Meserchmist`s Reaver czy jakos tak :P nie jestem pewnien. Ale czegos mu chyba po srodku brakuje. Ale tak to jestes naprawde oooooooooooooooooooooooooooooooooooostry :D

A miecz wyglada naprawde masywnie i strasznie (w dobrym tego slowa znaczeniu) :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie zgadzam: CHCEMY (uprzejmie prosimy o) TUTKA... najlepiej dotyczacego robienia tych bajecznych teksturek =)...

obecnie zrobilem sobie (juz) przerwe w robieniu mojego cara (ktory mi nie wychodzi) i jak zobaczylem te \"zabawki\" to zabralem sie za robienie swoich i jak doszlo do texturek to \"eee ooo iii\" -> chcialem nalozyc takie zrobione na szybko i nawet to (nalozenie) mi nie wychodzilo dobrze (a co dopiero zrobienie ladnych texturek)... DLATEGO tez podpisuje sie pod prosba o pozadnego tutoriala...

TEACH US OUR MASTER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności