Skocz do zawartości

CC sesja 8: Miasto Gnomów by Nicponim


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

temat ciekawy,wiec wezme udzial w zabawie;]mam nadzieje ze checi i czas pozwoli by ukonczyc; wieczorem postaram sie cos wrzucic,bo co nieco zaczete,ale za wczesnie by wrzucac;p

pozdro!

 

PS: cos malo osob bierze ostatnio udzial w bitwach;/

 

edit: rzucam co jest-wiadomo caly czas wip,wiec dopiero ilestam % pracy wykonanej.... licze na wskazowki,co cos z kompozycja siada chyba,wydaje mi sie ze na lewa strone sciaga,nie?

malesf4.jpg

 

update- chyba ten pierwszy budynek juz sie nie cofa za dalsze,nie? i niewiem,lewa strone staralem sie odciazyc drugim ziomkiem,ale nie wiem czy efekt udany;/

malerrrmw5.jpg

 

chyba juz finał:

1maleeq9.jpg

 

no i ostrzejsza wersja tła:

 

 

chyba final:

 

detal1:

miastognomowdet1av5.jpg

det2:

miastognomowdet2co3.jpg

 

update:

sdsdcopymalejq9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zapowiada się ciekawie. Fajny klimat. Może umieść coś na pierwszym planie jeszcze? Lewe rzeczywiście trochę ściąga. Dużo tam budynków, które się wybijają - wydają się być bliżej niż ten po prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no nie dokladnie od lewej,bo zauwaz np. dolna czesc tego wygiecia w kominie nie jest wogole oswietlona- jest oswietlony od lewej z gory;] wynika to z wczesniejszego ulozenia dziury-swiatlo podalo na poczatku od lewej,pozniej to zmienilem,ale oswietlenie zostalo;] dzieki za uwage;]

 

troche za jasny ten over, nie chcialem az tak skupiac wzroku na tym wylocie, raczej spokojniej;]

 

Update z chyba finalem w pierwszym watku+detale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności