Skocz do zawartości

3Ds MAX 5/6 + fv


Weapon Of Choice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuję oryginalnego 3Ds MAX 5 lub 6 z możliwością wystawienia FV. nie jestem tylko pewien czy na odsprzedaż pozwala licencja dotycząca tamtych wersji. Zainteresowanych sprzedażą z możliwością wystawienia FV proszę o kontakt. Również wszelkie inne informacje na ten temat z chęcią przeczytam.

 

dzięki, 3m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Z tego co wiem, w Polsce "licencją" jest właśnie FV, która interesuje np kontrolę skarbową. Nikt się nie interesuje czy masz oryginalny serial czy nie. Ma być faktura.

 

Autodesk nie zezwala na sprzedaż licencji, lecz prawo EU zezwala. Gdzie jest prawda? Spytaj prawnika, na moje oko, skoro autodesk się zgadza na sprzedaż w EU, musi zaakceptować to prawo.

 

Z drugiej strony, nie bardzo rozumiem, po co Ci max 5/6, dość przestarzałe wersje.

Za 2000 możesz kupić nową wersję XSI z aktualnym mental rayem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autodesk nie zezwala na sprzedaż licencji, lecz prawo EU zezwala.

A co jest ważniejsze, prawo ustalone przez organy legislacyjne suwerennego państwa, czy jakieś wymysły korporacji ? ;)

Za 2000 możesz kupić nową wersję XSI z aktualnym mental rayem.

De facto to wychodzi ponad 1600 zł, bo VAT kolega sobie odliczy :)

Z drugiej strony, nie bardzo rozumiem, po co Ci max 5/6, dość przestarzałe wersje.
Ja bym szukał 7/8, potem to się nic ciekawego nie działo, choć 6 też w większości rzeczy daje rade - zależy co chce robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w robocie głównie zajmuje się 2D ale często łatwiej by mi było zrobić w 3D jak rysować, a szefostwo może się zgodzić na coś taniego... nie wiem jak z XSI, nigdy softu tego nie obsługiwałem. w sumie cena nie duża ale mimo wszystko nie wiem czy zgodzą się tutaj u mnie ze względu na to, że to jest narzędzie dodatkowe i tylko dla mnie. Patrzą na to bardziej pod kątem, że po coś drogiego kupować jak można to narysować, nawet jeżeli to więcej czasu zajmuje.

 

fajna sprawa jeżeli UE narzuciło to, że FV wystarcza do posiadania softu. dzięki za info. przyjrzę się XSI, może środowisko mi podpasuje bardziej niż blenderowe ;) tak czy siak dalej czekam, może ktoś będzie mieć jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności