Skocz do zawartości

Jak zrobić materiał płytek ceramicznych?


Winkiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Używam Vraya i chcę zrobić materiał płytek ceramicznych z bumpem, połyskami itd., Jaka technika jest najlepsza? Czy znacie jakieś ciekawe tutoriale na ten temat? Może podzielicie sie swoimi doświadczeniami? Np. Robicie pojedyńcze płytki z maskami, czy np. całe mapy ścian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a wujek tweety radzi:

wejdź sobie na vray-materials.de i zassij jakiś ładny materiał.

 

a wprzódy zastanów się ile czasu Ci zajęło czekanie na odpowiedź a ile czasu mogło Ci zająć wejście na ten serwis czy przeszukanie forum/google/czegokolwiek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wujku.

Jak zapewne wiesz każda metoda jest dobra. Szukałem w googlach, tu i tam. Jednym ze źródeł jest to forum, które uważam za jedno z lepszych i często znajduje tu odpowiedzi na pytania. Jednak tego, co wysłał mi fikołek, nie znalazłem.

 

Rzeczywiście zanim uzyskałem tutaj odpowiedź zdążyłem znaleźć odpowiedź dokładnie tak jak wujek sugeruje. Mam nadzieje, że szanownemu wujkowi ani innemu moderatorowi nie sprawiłem dużego kłopotu tym postem.

 

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ nie. wujek bynajmniej się nie gniewa. ale na przyszłość oszczędź proszę wujkowi nagłego wzrostu ciśnienia i cholesterolu. takie rzeczy skończyć się mogą jedynie szybką wizytą w szpitalu (niestety państwowym na co nie pozwala renta wujka) co skończyć się może co najmniej lewatywą. a tego byśmy nie chcieli prawda? :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności