Skocz do zawartości

Problem: szukam zdjęcia


tokem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Szukam fotki, która ukazała się kilka lat temu w prasie. Zdjęcie było robione w Afryce i przedstawiało Afrykankę w jaskrawoniebieskiej szacie silnie rozwiewanej przez wiatr. Niestety, żadnych konkretnych i pewnych informacji na ten temat nie mam oprócz tej, że praca była opublikowana z okazji jakiegoś konkursu ( chyba WPP). Liczę na to, że ktoś z Was pamięta takie zdjęcie i jej autora i ma jakiś pomysł jak je odnaleźć. A jeśli jeszcze podzieli się tą wiedzą to już w ogóle byłoby fajnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A rzucałeś temat na jakichś stricte fotograficznym forach? Tam jest taka liczba fanatyków zdjęć, że na pewno któryś z nich będzie w stanie Ci pomóc. A jak już znajdziesz, to podziel się tutaj, bo ciekawi mnie, co to za zdjęcie, sama też wczoraj trochę szukałam, no ale nie udało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rzucałeś temat na jakichś stricte fotograficznym forach? Tam jest taka liczba fanatyków zdjęć, że na pewno któryś z nich będzie w stanie Ci pomóc. A jak już znajdziesz, to podziel się tutaj, bo ciekawi mnie, co to za zdjęcie, sama też wczoraj trochę szukałam, no ale nie udało się.

Tak, ale niestety bez rezultatu. Pozostaje mi chyba powrót do tradycyjnych metod "poszukiwawczych " czyli wizyta w "szuflandii" (czyt. bibliotece) i wertowanie wszystkich roczników. Jak znajdę to na pewno dam znać.

I wielkie dzięki za fatygę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności