Skocz do zawartości

Drugi monitor o innych wymiarach - warto zainwestować?


leroo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Pytanie mam następujące, czy warto zainwestować w monitor dodatkowy, ale nie drugi taki sam, tylko o innych wymiarach. Mając monitor 17' albo 24' opłaca się inwestować w np 15-calowy lcd, o innej, mniejszej rozdzielczości? Np na narzędza w photoshopie albo cos podobnego. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Niedawno kupiłem nowy monitor, większy, jaśniejszy, no ogólnie lepiej świeci.

Używałem przez pewien czas dwóch monitorów ale szczerze strasznie się wzrok męczy. Jest po pierwsze za jasno a po drugie różnicę w kontraście, jasności, odświeżaniu i kącie widzenia strasznie męczą wzrok.

 

Lepiej większy monitor lub dwa identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 22 + 17 w pracy, na 17 w zasadzie lezy toolbar z maxa itp. W zasadzie nie przeszkadza mi w nimczym ze drugi monitor jest ciut mniejszy. Zupelnie co innego to sprawa ktora poruszyl Lis, jesli monitory beda mialy rozny kontrast/jasnosc/balans kolorow to moze sie zrobic irytujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za odpowiedzi, domyslam sie ze nie jest miec dwuch roznych monitorów, jednak jestem zmuszony kupic cokolwiek, bo teraz pracuje na 17' i jest mi dosyc ciezko. zaznaczam ze nie chce wydawac duzych pieniedzy, bo w przeciagu kilku miesiecy zamierza m sie zaopatrzyc w dwa porzadniejsze monitory, a teraz potrzebuje cos na paski narzędziowe - moglibyscie mi poradzic co wybrac? moze cos takiego? - http://www.allegro.pl/item337806286_monitor_lcd_15_dell_e153fp_okazja_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności