Skocz do zawartości

Porównanie modelerów 3D


morcego

Rekomendowane odpowiedzi

Modeluje w 3d studio od 3 lat i znam go w miare solidnie, i zastanawiam sie czy sie nie przesiasc na cos innego, Jakie programy do modelowania sa cool a jakie sa z d... skrobnij jezeli mozesz na temat zestawiena 3d studio, light wawe, maya, cinema....... a moze warto uzywac kilku naraz.....co w ktorym mozna a co w ktorym nie mozna... przyklady. mysle ze to jest temat fest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

siedze tu dobre 2 godziny no ale moze kiepsko szukam.... narazie mam enjoya wiec mi to bardzo nie przeszkadza..... a tak przy okazjiii to znalesc kasowawnia tez niemoge znalesc.... moze dlatego ze 3 dni nie spalem ..... ah te piekne rendery i komponowanie projektow..... he he

ale od dzis fiesta... ostatni egzamin i wlasnie sciagam kill bila ( w koncu mam czas.... ) a moze by tak postac bo dochodzi 2 oj ciool wyspie sie na emeryturze.... he he

 

 

nie sadzilem ze tak szybko bedzie reply

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do modelowania sub-d (inaczej box modeling) najlepszy jest moim zdaniem Softimage xsi. Podobno lightwave również jest w tym całkiem niezły. Z kolei do nurbów dobry jest rhino. Maya również dobrze sobie radzi z tą techniką modelowania.

 

3dstudio radzi sobie całkiem nieźle w obu przypadkach, jednak zarówno do mayi jak i xsi mu daleko. Takie jest moje zdanie.... jako użytkownika softimage.

Tak czy inaczej program, w jakim robisz niema większego znaczenia (mówimy oczywiście o profesjonalnym sofcie). W każdym z tych pakietów, jak i w tych wyżej przez ciebie wymienionych można wymodelować praktycznie wszystko. Najważniejsze aby polubić program na którym się pracuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności