Skocz do zawartości

Jaka myszka do grafiki 3d, do 100-120 zł ?


zdunek89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najważniejsze żeby ci wygodnie leżała w ręce, żebyć mógł długo nią pracować bez zmęczenia. W niektórych sklepach można to przetestować.

Ważne jest jeszcze żeby miała środkowe kółeczko, ale chyba w dzisiejszych dniach wszystkie to mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialajaca :)

Ja lata temu kupilem logitecha za 45zl, zwykla czarna optyczna, dziala do teraz (przynioslem ja sobie do pracy :) ). Ostatnio w ramach eksperymentu kupilem bezprzewodowego laserowego logitecha MX800 czy 600, nie pamietam. W kazdym razie tez dziala, chociaz scroll juz nie taki wygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy Ci na precyzji to polecam myszki firmy razer co prawda najczęściej nie mają dodatkowych przycisków ale są bardzo dobre i świetnie leżą w dłoni.

Używam od roku modelu krait i przyznam że jest wart swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho MX`y są o wiele lepsze od razorów i szczególnie od IE bo pod kciukiem masz takie wgłębienie na którym spokojnie i pewnie siedzi kciuk. Pod jednym z tych klawiszy mam rocket jumpa zbindowanego i nigdy nie miałem problemu ze skakaniem na rakietach i wykonywaniem jakichś dziwnych ewolucji jednocześnie :)

Jak próbowałem tego na razorze i IE to mi zawsze kciuk szorował po podkładce i nie czułem się już tak pewnie :)

A no i w MXach masz takie przyciski koło kółka które zmieniają częstotliwość czujnika i można bardzo sprawnie się przełączać między predefiniowanymi (MX518) dokładnościami ( w razorach CHYBA też jest taka opcja ).

 

A no i się tą myszką fajnie zamiata w blenderku :D

Dokładność, dokładność i jeszcze raz szybkość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mowicie logitech... ale nie jestem pewien czy kazdy.

ja mam logitech v470 na blutooth /cena ~160pln/ i powiem, ze jezeli chodzi o jakosc dzialania jest super.

dziala z 10 metrow i prawie na kazdej powierzni nawet na kolanie w pociagu,ale

jest troche ZA MAŁA! uzywam jej 5 miesiac i czuje na rece ze nie do konca jej ergonomia jest zaprojektowana poprawnie. czesto mnie boli dlon bo maly palec juz jakby wisi w powietrzu i sie nie opiera dobrze.

 

jak chcesz dlugo pracowac ponad pare godzin dziennie zwroc uwage zeby byla odpowiednio duza i taka ze masz wrazenie ze cala dlon sie opiera inaczej za rok koslawe paluchy... pozdro

 

dzieki leleń. zara biore tasak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem mx400, bo tylko tą porządną znalazłem w moim mieście Wejherowie,

przeszedłem cztery sklepy i tylko jeden miał dobrze profilowaneą myszkę;]

 

ale zawsze musi być jakiś problem, nie działają mi sterowniki :/ próbowałem wszystkiego, reinstalacji, ściągania z nowych z neta, grzebania w rejestrze,

po jakiejś reinstalacji przestała mi nawet klawiatura działać, się nabawiłem by zaczęła działać

bardzo możliwe że gryzie się z space navigator, ale po usunięciu sterowników z tego też nie zadziałało, ale nie będę się już bawił, w najbliższych dniach będę miał nowego kompa i tam to odpalę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta na swoim kompie mam taki problem że jak mam podłączonego MX518 i klawiaturę Logitech Flatx`a to mu klawiatura nie dziala dopuki nie podepnę myszki na ps2 :)

Więc zawsze mam dwie myszki podpięte z tym że ta ps2 leży w obudowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem szczęśliwym posiadaczem Logitecha MX518 i jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o jakość sensora - pod względem powiedzmy osiągowym myszka jest świetna. Ale totalnie rozczarowała mnie jakość wykonania - myszka jest matowa po bokach ze względu na przyjemne ogumienie - niestety już po kilku miesiącach urzytkowania zaczęła mi ta guma odchodzić i porobiły się bąble w wielu miejscach - trochę żenua jeśli chodzi o myszkę za taką cenę moim zdaniem.

 

Jeśli nie przejmować się kwestią estetyki to mysz na prawdę jest świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie warto. dodatkowe przyciski w bezsensownym miejscu, a od wciskania kółka można zostać kaleką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master > jaki masz rozmiar dłoni?? :> Bo w sumie to ja mam spore dłonie i zastanawiam się, czy to, co jest dla Ciebie wadą, nie będzie dla mnie zaletą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Razer Pro.. nie korzystam z dodatkowych przycisków, więc mi to lotto - ja jedną łapę trzymam na myszce, a drugą na klawiaturze - przyzwyczaiłem się już tak, więc myszki z 1000 przycisków nie są dla mnie ;) Rozdziałka trochę mnie przerasta - strasznie czuła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Mój brat kupił dzisiaj Razera DeatAdder.. wymiękłem.. myszka jest rewelacyjna! Bije na łeb Pro i zakochałem się w niej od pierwszego kliknięcia. Naprawdę miażdży i jest warta tych pieniędzy - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zastanawiam sie nad zakupem nowej myszki, wybralem dwie Logitech G5 Refresh lub MX518.

Ktora z nich bardziej polecacie do pracy w Maxie.

Jak wyglada przypisywanie klawiszy do poszczegolnych aplikacji?

Jak sprawuje sie ten scroll na boki w g5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho MX`y są o wiele lepsze od razorów i szczególnie od IE bo pod kciukiem masz takie wgłębienie na którym spokojnie i pewnie siedzi kciuk.
Co tobie wygodne moze przeszkadzac innym wiec to subiektywna opinia. Ja mam Revolution i wlasnie to wglebienie mnie wkurza bo lubie kciukiem lekko dotykac podloza (wygodniej mi) i wtedy kciuk beczy sie od krawedzi tego wglebienia. Wiec ten element myszy (wglebienie) juz kazdy sam musi sprawdzic. Niestety do tego potrzeba gozinki pracy z mysza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupem nowej myszki, wybralem dwie Logitech G5 Refresh lub MX518.

Ktora z nich bardziej polecacie do pracy w Maxie.

Jak wyglada przypisywanie klawiszy do poszczegolnych aplikacji?

Jak sprawuje sie ten scroll na boki w g5?

Hmmm, obie myszy wygodne i równie funkcjonalne (jak dla mine - a preferuję większe myszy), ale jeśli możesz sobie pozwolić na droższy zakup to polecam G5 - solidny zakup na długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje: Noszę się z zamiarem kupna dobrej myszki niestety w mojej miejscowość sklepy komputerowe to jakiś żart i nie mogę wymacać żadnego gryzonia który mnie interesuje i tu moje pytanie - mam dość dużą dłoń i chciałbym sie dowiedzieć jak wypadają takie myszki jak MX1000 powyższy G5 refesh i co z MX Revolution bo słyszałem o niej sprzeczne informacje. Jak z dodatkowymi przyciskami, ergonomią i rolką bo w Mayi się czesto tego używa, a może znacie lepsze myszki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności