Skocz do zawartości

Tekstury w viewportach


Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem: W viewportach nie widze textur, jeśli jestem w trybie opengl. W trybie direct3d jest ok, ale wtedy nie ma przezroczystości materiałów.

Aktualnie mam najnowsze sterowniki do karty grafiki (gf 4 ti 4200). I pod nimi nie widać texturek w viewportach. Testowałem drivery stare w wersji 2.9 i wtedy jest ok, widać bitmapy, ale wszystko chodzi tak wolno, że szkoda gadać.

Nie wiem na czym ten problem polega, ale licze ze ktoś mi pomoże.

pozdro

kozioo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Po zmianie driverow i przerobieniu na quadro dalej była kicha, więc głośno powiedziałem #%#^%#^ i odinstalowałem maxa. Jak ochłonąłem zainstalowałem od nowa. I git. Teraz tylko czekam na maxtreme :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie wsadzilem sobie Radka 9500 (modyfikowalny sterami do 9500Pro, ale to pozniej;) ), odpalilem Maxa, usmiechnalem sie pod nosem, ze chula w Smooth+Highlight, ale za to nie widac textur.

Zainstalowalem sterowniki ze strony producenta. I d***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, przelaczylem sie na DX i wszystko SMIGA! :) Jeszcze nigdy nie widzialem takiej slicznej przezroczystosci w viewporcie ;D Ide sie jarac;)

 

(przesiadlem sie wlasnie z GF2, wiec chyba mnie rozumiecie;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, miłej zabawy. W maxsie radosław spisuje się bardzo dobrze. Ale w programach, które działają tylko w opengl np. XSi czy maya jest po prostu tragiczny. Żałuję, że wydałem pieniądze na tą kartę. A myślałem, że ubiłem świetny interes :(. Na szczęście tobie Drug, jako zagorzałem maxsiarzowi ;) to nie grozi.

 

ps. Drug : radeona można przerobić softowo na FireGL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też zwrócę się do pani moderator :) Za cienki jestem w programowych przeróbkach. Już jeden dysk przez mojej eksperymenty poszedł do wymiany. Szkoda gadać (tym bardziej, że była już o tym niejednokrotnie mowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności