Skocz do zawartości

[Making Of] Wąż i mysz [Wings] [Blender] [Zbrush]


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

naprawdę wyginanie węża Curves to był taki luksus, bez błędów żadnych?

 

najlepszy jest Bone Heat. parę dni temu robiłem weightpainta przez 2,5 godziny na postaci. jak zobaczyłem auto-rig na myszce, wczytałem stary model (przed skinowaniem), moją bazową armaturę i klik - działa. mega... wręcz szkoda mi trochę zmarnowanego wieczora, bo automat zrobił to lepiej :]

 

patent na łuski węża też ok i dzięki za wyjaśnienie sprawy z cieniowaniem particles. chociaż, ja bym to jeszcze pomieszał z gradientem jakimś, mapowanym wzdłuż każdej cząstki (chyba default?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avenger - na splinie błędy były ale wypadły tam gdzie nie widać. Jest też metoda naprawiania takich błędów za pomocą hook, znasz to? Ale ogólnie łatwiej było tak niż robić szkielet, bo splina można dowolnie wydłużać przez co jest wygodniej.

Błędy robią się głównie tam gdzie spline zmienia kierunek względem płaszczyzny (jeśli przedtem był na płaszczyźnie X,Y a w jakimś miejscu wychodzi wzdłuż osi Z), u mnie takich miejsc jest mało.

 

A co do parytklów, przecież tam gradient jest, na tej samej stronie co spline z wężem, całkiem na dole, oznaczone zielonym kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Aniu, ale dla nas mogłaś po polsku... Rozumiemy nie tylko jak sie do nas mówi po angielsku xD. Detal węża wciska mnie w ziemię. Tylko ten blender (twór szatana) straszy. Widzę że twój budżet nie przekracza 1k, abyś mogła zrobić coś pięknego. Szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności