Skocz do zawartości

"Ludzie" do wizualizacji...


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim!

 

Mam proste pytanie. Jakie pakiety z sylwetkami ludzi (może też roślin) polecacie? Chodzi mi raczej o pakiety 2D - z dobrymi kanałami alfa i poprawną kolorystyką, żeby nie było koszmarnie dużo roboty przy wrzucaniu ich do wizualizacji.

 

Pozdrawiam

AM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Mam te roslinki od 3d total, nie sa zle, nie wykozystwyalem ich zbyt wiele, ale jak narazie nie zauwazylem bledow w alphie. Wg mnie tez nic nie zastapi drzewka czy czlowieka w 3d, na zdieciowych swiatlo nie bedzie dzialac, chyba ze do kazdej sceny bedziesz podmalowywal w photoshopie. Chociaz ludzie 3d do wizek to tez przykry temat.

 

szczególnie jeśli chodzi o sylwetki ludzi?

 

W jednej animacji zrobilismy tylko sylwetki ludzi. Wg mnie (i klienta tez :) ) wyszlo swietnie, niby byli ludzie, ale wiadomo ze to tylko sylwetka i nikt nie czepia sie ze sztucznie wygladaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zalezy CI na postaciach 2d ale sa tez do animacji z tego co wiem - mam namysli ludzie RPC ( nie jest to moze najfajniejsze rozwiazanie - wiele juz sie mowilo cvhyba tu nt tmt nie chce zagajac dyskusji - czy dobre czy nie, ale na pewno szybkie)

 

zasada jest taka - wstawiasz obiekt rpc - taki jakby plane - ktory pod roznymi katami (w sensie z roznych kamer, bez edycji -rotate samego obiektu) wyglada jakby byl prostopadle do kamery.

 

acha - chodzi mi o firme - dosch. z tego co pamietam, inne firmy chyba tez oferuja cos podobnego... ja spotkalem sie z produktami tej firmy tylko. postaci - w sumie ok. drzewa troche mniej... wole proxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasiek311: szukam czegoś bardziej uniwersalnego - tzn. postaci jako zwykłe textury z alphą. Rozwiązanie o którym piszesz działa w 3ds, ale ja używam XSI... Czasem też po prostu muszę uzupełnić ludźmi jakiś render (w photoshopie)...

 

Mirach: Tak w ogóle to najbardziej mi się podobają same zarysy sywetek (nie wyglądają jak postacie wycięte z gazety), ale niektórzy klienci, chcą czegoś bardziej "realnego"...

 

Mirach z czego to cytat? "Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, małpo... Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności