Skocz do zawartości

Tablet i 2 monitory - przelaczanie aktywnego


Kalais

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przeczytalem od deski do deski przyklejony temat o tabletach i po dlugich rozterkach kupilem w Polsce moj pierwszy tablet - Wacom Bamboo, tylko A6, ale juz widze ze to dobry dla mnie wybor, w porownaniu do myszki musze sie strasznie naruszac reka zeby pojechac z jednego konca ekranu na drugi, mam nadzieje ze szybko sie przyzwyczaje :P Jak mi sie spodoba, to kupuje wiekszy w USA, bo widzialem ze czym wiekszy tablet tym wieksza roznica cenowa.

 

Ale do rzeczy, pracuje na 2 monitorach w PSie. I wszystkie panele od warstw, pasek narzedziowy itd mam na drugim monitorze. I jak chce cos wybrac z nich, to musze to robic myszka, troche to meczace.

 

Wiem ze moge zdefiniowac obszar tabletu tak, zeby latal odrazu po dwoch monitorach, ale to zmniejszy drastycznie obszar rysowania i popsuja sie proporcje, teraz mam glowny monitor 16:10 i tak samo tablet.

 

Wiec moje pytanie brzmi, czy jakos mozna zaprogramowac przycisk na samym tablecie lub przycisk na piorku, aby klikniecie przelaczalo aktywny monitor?

Nie znalazlem nic takiego we wlasciwosciach sprzetu :( moze sa jakies alternatywne sterowniki czy pliki konfiguracyjne, a moze cos przeoczylem? A moze z jakims dodatkowym softem cos mozna wykombinowac? Any ideas?

 

P.S. Na wszelki wypadek zrobilem zrzuty ekranu wlasciwosci obu urzadzen.

 

Tablet

01mw6.gif

 

Piorko

02cz5.gif

 

 

 

Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi i pomoc!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności