Skocz do zawartości

Naprawa baboli


Muddy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie mam pojęcia kiedy to się stało i w wyniku czego, nieważne. Zapisałem toola z krzaczkiem jak na screenie. Próbowałem go usunąć, poprzez Mirror lub Smart ReSym ale to nie działa tak jak bym tego oczekiwał.

Żeby skorzystać z Mirrora musiałbym usunąć wszystkie subdivy, z kolei Smart ReSym kopiuje jedynie go na drugą stronę, w wyniku czego mam dwie dziury. Znacie jakiś sposób na odwrócenie tego? I jeszcze łatwe, jak zmienić oś działania Mirrora, ustawić zamiast z lewej na prawą, z prawej na lewą. Szukałem podobnego rozwiązania ale bezskutecznie.

Pozdrawiam.

 

baboljl0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zamaskuj połowę z której chcesz skopiować ułożenie siatki(u ciebie to będzie prawa część głowy) i w tedy użyj smart resym. Tylko chyba będziesz musiał ostrożnie maskować bo te wystrzelone vertexy mogą leżeć po drugiej stronie i możesz je przez przypadek zaznaczyć a wtedy resymetria chyba nie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala dzięki wielkie, zadziałało perfekcyjnie. Łatwo było wpaść, że należy użyć maski jak już ktoś to powiedział :)

 

Levus Kości to 4x1GB OCZ Platinum Rev. 2. Jeżeli coś ci to podpowie, to przetaktowane są na 445MHz a czasy ustawione na 4 4 4 14.

Testowałem kilkukrotnie system na takich ustawieniach i był stabilny.

Jeśli chodzi o wystrzelone vertexy, to nie mam pojęcia kiedy to się stało, ale prawie na pewno przed zapisem było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..

Pytałem o kości bo miałem kiedyś problem ze odskakującymi vertexami na kobinacji kości 2x512 ddr1 + 256 ddr1, wyjąłem 256 i zrobiło się okej.

System był stabilny na tych 3-ech kościach, jednak w zbrushu się sypało.

 

Jeśli problem by się powtarzał, spróbuj przetaktować kości do default-u lub je przetestować pod kątem błędów.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę czy jeszcze coś takiego się powtórzy, w każdym bądź razie będę dokładnie sprawdzał teraz co zapisuję. W sumie pracy dużo tym razem bym nie stracił, ale innym razem mogłoby się gorzej schrzanić i dobrze wiedzieć jak to ewentualnie naprawić.

Tak czy tak zakończyłem drugie podejście do ZB, po pierwszym jeszcze za czasów ZB2 i tutków Klicka. Jak uporam się z egzaminem w sobotę, spróbuję podedukować się na czymś bardziej złożonym, nawet już mam pomysł :)

 

wizje5.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności