Skocz do zawartości

Forum wyłącznie na temat kart graficznych, co o nim myślicie?


furion2006

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialem się gdzie napisać tego posta , czy w ogłoszeniach, czy tu. Ostatnio trafiłem na zupełnie nowe forum na temat kart graficznych http://www.3d-info.pl . Wcześniej jak szukałem forum tego typu trafiałem na amatorskie forum odwiedzane przez admina raz na miesiąc, na 3d-info jest lepiej (przynajmniej narazie)ale widać że forum dopiero zbiera użytkowników. Co myślicie o tym forum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie wiem po co malo info w sumie , nie do konca zgadzam sie z zawartoscia ale to wiadomo kazdy ma inne zdanie , na purepc badz pclab znajdziesz sporo info , zwlaszcza na pierwszym sporo konkretow , sa specjalne tematy np o konkretnym modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jeśli szukam bogatej bazy danych i forum na którym znajdę obok płyt głównych, proscesorów również karty graficzne to wybiorę pclab. Jednak poprostu zaciekawił mnie pomysł "forum tylko o kartach graficznych", widzę że idą w dobrym kierunku i popieram takie inicjatywy, kto wie jeżeli dziś do nich dołącze a po mnie kilka kolejnych użytkowników, to może za jakiś czas powiem komuś.. Szukasz informacji na temat kart graficznych?, na pclab znajdziesz, ale lepiej wejdz na 3d-info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, znaczy za reklame robisz :)

Co do forum to...

nie lubie fanatykow, nie zaleznie od dziedziny :) (to tak odnosnie podtytulu :) )

Wg mnie dzial Artykuly to narazie bardzo na wyrost nazwany. Przeklejenie danych o karcie ze strony producenta + pare zdiec to nie "Obszerne opisy kart graficznych." jak ten dzial sie reklamuje.

Forum moze rzeczywiscie rozwija sie w dobrym kierunku (trudno mi powiedziec, nie obserwuje go regularnie) ale narazie jest troche innych dobrych miejsc gdzie mozna znalesc info.

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shalivan - raczej takich pytań nie będzie bo na forum znajduje się stale uaktualniany poradnik na temat wyboru kart w różnych przedzaiłach cenowych. No ale zostaje jeszcze np OC, nowości na rynku (jest dział Newsy), sterowniki i testy w 3dmark'u (od 3d marka też jest dział nawet z rankingiem, ale niestety dość ubogi w informacje :( )

mirach no z Tobą trudno się nie zgodzić, dział Artykuły zasypany jest zimnymi opisami technicznymi, ale w poddziale "inne" znalazłem 3-4 wartościowe artykuły (naprawde solidne) z tego co wiem jeden jest podpisany "Regulaminowy wzór do następnych artykułów", liczę że właśnie na tym przykładze będą opierać się ich kolejne artykuły. ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności