Skocz do zawartości

minibitwa: Dziecko


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

kolejna bitewka :)

tym razemnie musi byc bust wystarczy sama glowa z szyja :)

 

temat bitwy to dziecko ale ma to byc dziecko kilku letnie tzw ustalmy, ze przedzial to 5-10 lat

nie musza to byc konkretne osoby wazne zeby mialby klimat i byly bardzo "dzieciece" mialy dzieciecy charakter :)

 

napisze, ze ja wzoruje sie na Haley Joel Osment-->

MV5BMTUxMzE4NjkxMV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDU3OTYyMQ@@._V1._SY400_SX600_.jpg

 

kazdy moze wzorowac sie na czym chce :)

 

tym razem mozna uzywac sculpterow jak i tradycyjnych softow :)

jest tzw. wolna amerykanka :)

 

peace :)

 

LISTA:

- zeet

-nielot007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może znajdę chwilkę czasu i też dołączę, w końcu nie możemy pozwolić na to, żeby nielot bił się sam ze sobą :), btw. robisz bazę równocześnie ze sculptem czy resztę bańki masz "pod maską" czy też modelujesz, a screeny wrzucasz z Zb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za komentsy

zeet-->dopisany :)

Hagelades--> baze mam ciagle ta sama ktora zrobilem ostatnie modele a reszte modelu poprostu ukrywam gdyz nieraz lepiej mi sie skupic na samej twarzy, tak screeny z zbrusha :)

 

chyba zaczne od nowa (napewno) gdyz nie podoba mi sie to co zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot - a jest szansa zebys nie robil nic nowego tylko wrocil do tego co masz w pierwszym poscie? Zapowiada sie bardzo dobrze i jakbys dociagnal do konca glowe, to zdecydowanie i o kilka dlugosci u mnie wygralbys z zeetem. A i taka jeszcze ogolna uwaga, nie trzymaj sie az tak kurczowo Kolbyego i reszty. To ryzykowne powtarzac po mistrzach:).

Zeet - boje sie tej twarzy. Niby dziecieca, ale wzbudza we mnie niepokoj. Screen z boku zdradza bledy w proporcjach. Zrobiles mu rzadkie wloski (no i nie ukrywajmy, ze sie przy tym nienarobiles), a czaszka jest tak wysoka jakby mial cala czupryne. Oczy sa mniej wiecej w polowie wysokosci. U Ciebie znacznie nizej. W ogole oczy sa chyba zbyt male i zbyt szeroko rozstawione, dzieci sa dlatego takie slodkie ze maja je duze, o ile sie nie myle galki oczne rosna w ciagu dorastania niewiele w stosunku do reszty. Odstepstwa od tych norm wystepuja zawsze, ale jesli chcesz zrobic ladna twarz, to zdrowo byloby trzymac sie ich jak najblizej. Srodkowa czesc ust jest wysunieta chyba za bardzo do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności