Skocz do zawartości

Praca Dyplomowa - projekt szkoly


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w ramach czesci praktycznej Pracy DYplomowej musialem zrobic stronke www mojej szkoły...jutro mam zdanie pracy :) wszystko juz zapiete na ostatni guzik :) Stronke robilem jakies 10 h prosze o komenty...tylko uprzedzam ze juz nei moge nic w niej zmienic.

 

pozdr

 

>>> STRONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hahahahha to samo motto co u mnie w szkole [lol2] [lol2] [lol2] hahha i ta sama patronka [lol2] [lol2]

 

to bylo btw :D

 

co do www, dla mnie malo przyjemna w ogladaniu i dlugo sie laduje (a mam satale lacze:/ ).

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu....

jesli za takie stroki daja dyplomy, to fajnie, a w sumie szkoda, ze ja nie robie takiej, ale chyba za mlody jestem :D

 

nie no wiele bledow wg mnie... za dlugo wszystkie elemaenty sie \"wlaczaja\" te guziki o gory... to, ze przechodza w czarny kolor jak sie najedzie i wtedy wogole ich nie widac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrot do przeszlosci o jakies 10 lat i to bardzo nieszczesliwie.

 

Zdjecie obdrapanych murow szkoly, zdjecie Sklodowskiej i durny wierszyk na dzien dobry. Liternictwo beznadziejne, kolory beznadziejne, logo schrzanione, wykonanie beznadziejne, a przede wszystkim ZERO pomyslu.

 

Swoja droga ciekawe, ze w takiej szkole robi sie strone na dyplomie.

Moze sprobuj Pablo zrobic ciasto, albo loda, moze lepiej Ci wyjdzie i promotor bedzie zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona nie jest taka zła...

Błędów sporo , ...

no i muszę wiedzieć ...Dlaczego robisz stronę na Dyplom..?...

no i dyplom gdzie..?.. bo chyba nie w Spożywczej....

(to chyba tak jakbym przepłynął 2kilometry stylem dowolnym na dyplom w Technikum Elektrycznym)... no i podobnie jak ja nie potrafię pływać tak ..Ty niewiele wiesz o Internecie i łączach modemowych...

mam wrażenie że ta strona jest formą Łapówki dla szkoły...:) ..

aha.. skoro to praca na Dyplom to masz zapewne na swoim koncie już inne Strony...

czekam na Linki...

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK...wiec odpowiadam

 

Tak jak mowilem wczesniej robienie stronek www i to jeszcze we flashu nie jest moja mocna strona...a dlaczego zrobilem jako dyplom? bo prace dyplomowa pisalem z przedmiotu Marketing i mialem temat \" Komercyjne wykorzystanie nowoczesnych technik mulitmedialnych w reklamie i popularyzacji\" na nim szczegolnie oparlem sie na internecie...a promotr wlasnie dal taka czesc praktyczna jaka jest stronka www...juz dawno po oddaniu pracy i komisji sie spodobalo :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.zselek.bydgoszcz.ids.pl to jest adres stronki mojej szkoly, ktora tez jest praca dyplomowa. wedlug mnie 10 godzin na stronke to jest smieszne, a szczegulnie na prace dyplomowa, objawilo sie to wieloma bledami. niepodoba mi sie layout stronki, ale to rzecz gustu (zreszta tej z elektryka tez mi sie nie podoba) i tez za duzo tresci nie ma (tylko rzeczy ktore musza sie na takiej stronie znajdowac). ale patrzac z drugiej strony jak na 10 godzin pracy to stronka bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujek...nie wiem ile zajmuje ta twoja stona i jak jest zrobiona...ale narazie z tego co widze to tylko preloader jush 12 raz przechodzi mi od lewa do prawa i spowrotem...długo to tak jeszcze będzie??

 

EDiT: po około 10 minutach ujżałem stronke...ale na chwilke...bo potem chciałem ją odświeżyć...i czekam znowu...a mam stałe łącze 512kb...heh...poezja...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności