Skocz do zawartości

Dark Elf


Vaphell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

... a to tenze humanoid z zaczatkami tekstury...

Slabo mi to idzie, gacie jeszcze niepofaldowane, miesni nie wykryto ehhhh... powinienem isc na praktyki teksturowania do jakiegos wypasa :D Juz nie wspomne ze zielonego pojecia nie mam jak metalowe czesci malowac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: gacie mialy byc wysoko, tak nieco w stylu torreadorow :)

 

Po drugie: z miesniami jest faktycznie lipa :)

 

Po trzecie: zdaje sobie sprawe ze na palce szkoda trigonow ale obczajajac jakies swiatowe forum wypatrzylem taka ciekawostke jak wymodelowany jedynie palec wskazujacy i kciuk, reszta w jednym kawalku. Uznalem ze sprawdze jaki to daje efekt :) Nie moge zgodzic sie, ze przy takiej puli trigonow nie modeluje sie palcow - zdaje mi sie ze blizzardziuchy przy postaciach o niebo mniej dokladnie wymodelowanych (czworoboczne chyba rece i nogi?) wysmazyli piekny komplet palcow :)

 

BTW tekstura 1x1024x1024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, skumalem :) ... Myslalem ze chodzilo Ci o to ze sie nie modeluje palcow a nie animuje. Zapamietam :D

Skoro juz zawitales do tego skromnego wateczku, to moze udzielisz n00bowi paru rad, jak miodnie teksturowac? :P Chetnie bym sie dowiedzial jak trzaskasz taki zajebisty metal w swoich prackach (i nie tylko ja zapewne :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie szczerze mowiac sreniasto to podoba...lubie takie giercowe postacie a i pomsl nie jest zly tylko musisz jeszcze nad wykonaniem troche popracowac....w grach 90% sukcesu te dobre tekstury zakrywajace niedostatki siatki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, texturka jest szitna i ale caly czas ja rzezbie, coz moge rzec... za jakis czas zapdejtuje nowymi picsami. Przepraszam za spamowanie forum nieukonczona pracka :) Pocieszam sie ze nie takie gnioty widzialem na tym forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadalem update i oto on :D

Jak widać kolega sie opalil i zaliczyl pare godzin w salonie tatuazu :) Odnosnie geometrii ludka, to juz dawno stracilem wyczucie - tyle razy jakis vertex mi sie nie podobal i nim machalem na wszystkie strony, ze juz nic nie widze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności