Skocz do zawartości

projekt stronki


Tlaloc

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem sobie zrobic strone - Porfolio, zeby miec gdzie umieszczac moje prace.

prosilbym was o opinie i konstruktywna krytyke :)

 

http://krd.reddragon.pl/portfolio/

 

prac praktycznie tam nie ma - z dwoch powodow:

po formacie duzo prac stracilem (glownie www, ktorych nie ma juz w necie) :(

Te co sa, dalem tylko na probe zeby zobaczyc jak beda sie prezentowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Głowna graficzka mi sie podoba. Duzo tam elementow, ale ladnie ze soba wspolgraja, gorzej z dolem - prezentacją prac. Ja bym tam w ogole z linii zrezygnowal. Robi sie smietnik na stronie. I pochylenie prac niezgodne z pochyleniem linii w grafice tez wprowadza zamieszanie. Co nie znaczy, ze takie samo nachylenie byloby dobre - moim zdaniem nie.

 

Ogolnie dajac taki dominujacy i skomplikowany motyw na gorze musisz sie sporo naglowkowac, zeby nie zepsuc kompozycji dolem.

 

I graficzki sa lekko postrzepione i ta od www zmienia ksztalt po najechaniu.

 

No ale jak napisalem, gora robi wrazenie. Moze daj ja tylko na poczatku, potem tylko fragment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz racej z tym dolem

- troche tam namieszalem :) Moze w prezentacji prac podniose calosc do gory, bo zabardzo nie wiem jak to uciac zeby dobrze wygladalo.

prawodopodobnie bede musial zrobic dwie wersje - na strone glowna i do prezentacji

 

Co do grafik we flashu to wiem ze troche nie wyszly - poprawie to.

mam tez male pytanie jak we flashu zrobic zeby te obrazki po najechaniu plynnie przechodzily z brazowego w kolorowy?? probowalem z Motion Tween (czy jak tam sie to pisze), ale nie wychodzilo i zrobilem tak jak widac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowisz, z motion tween, tylko najpierw zamien na symbol, potem motion ze zmiana alphy.

 

Jesli robisz to na timelinie to animowane symbole musza byc na oddzielnych warstwach.

 

Jesli w buttonie, to na \"up\" ustaw czarnobialy, na over MC z animacją przejscia.

 

W tytule strony u mnie nie wyswietla \'ą\' , zmiana kodowania powinna pomoc. Chociaz ogolnie w tytulach lepiej unikac polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności