Skocz do zawartości

odzyskanie plikow z dysku


huzdebos

Rekomendowane odpowiedzi

witka,

 

zrobil mi sie niefajny zonk na dysku. Mianowicie laczylem dwie istniejace partycje w jedna (program partitionMagic 8.0). Po calje operacji w ktorej wystapil jakis blad okazalo sie ze brakuje mi masy plikow zjednej jak i z drugiej partycji. Ale pod wzgledem zajetego miejsca na dysku to one chyba "tam sa". Nie mam za bardzo pomyslu co zrobic zeby je odzyskac, bo wszelkie datarecovery porgramy odzyskuja pliki ale usuniete lub skasowane.

 

Co do bledu jaki wystepowal po operacji laczenia partycji to bylo cos napisane " blad indeksowania 0$ pliku" czy cos w tym stylu

 

dzieki za pomoc

 

pzdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

o tak partitionMagic to ZŁO :) najpewniej od nieszczęsnego symanteca? ja swojego wywaliłem bo do czego bym go nie użył to nie działał jak należy czasem wychodziło to od razu czasem później, lepiej działał jak należał do poprzeniej firmy nawet nie pamiętam już nazwy chyba coś na N :)

 

co do odzyskiwania nie pomogę, co jakiś czas coś usówam przez przypadek i testowałem kilka programów które potrafią znaleźć coś co usunąłem pół roku temu a tego co wywaliłem godzine lub dzień wcześniej nigdzie nie widzą :)

 

aj te komputery zawsze coś :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkop w tym, ze tych plikow nie kasowalem. One sa, ale jakby windows ich nie widzial. Na dowod we wlasciwosciach partycji (dysku logicznego) odhaczylem opcje "zezwalaj na indeksowanie..." i w oknie wdzialem jak przewijaly sie nazwy tych plikow, czyli jakby istnieja. Kurcze zagwozdka jak cholera...

 

PS. programy, ktore poleciliscie dzialaja, nawet sprzed roku pokasowane pliki mi znalazly, ale niestetynie te ktore mi znilkly

 

pzdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności