Skocz do zawartości

ChC.1: "Generał- Mag" by rosikowski


rosikowski

Rekomendowane odpowiedzi

Finish panowie, nie wiem co ja tu mogę opisać... wiele rzeczy które chciałem ująć, nie zostały przeze mnie ujęte ze względu na mój jeszcze słaby skill... no cóż pobawić się można, wrzucam końcową wersje a od jutra zabieram się za jakieś ćwiczonka-speedy

endys2.jpg

 

Edytowane przez rosikowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na poczatek dla oswojenia sie z tabletem proponowalbym robienie szykich szkicow a nie "dlubanych" prac... poza tym- dlatego, ze nie panujesz nad caloscia, masz taki efekt jaki widac czyli wydluzony tułów i "odlepiajaca" sie glowa, ktora jakby byla nie z tej ilustracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki selfu za reposta... co do szybkich szkiców dla oswojenia się z tabletem to powiem ci że zawsze lubiłem rzucać się na głęboką wodę, co do głowy to wybacz ale zamieściłem wipa

Kolejny Upek

zrezygnowałem z tej dziwnej maszynerii na lewym ramieniu,

czekam na c&c (jego "majtki" nie będą wyglądać tak jak teraz)

illbeback2uy2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdybym nie umiał pływac to bym na gleboką wode sie nie rzucał...selfu ma po prostu racje-jezeli sie jeszcze nie panuje nad anatomia,swiatlocieniem, proporcjami, skrotami, perspektywa,to lepiej mazac duzo szybkich szkicy,niz jeden niby wypieszczony ale i tak z gory skopany;/ tutaj niestety liczy sie ilosc,a jakosc dopiero pozniej przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Zamieszczam skromny update, tym razem pokaże całą postać żebyście mogli dogłębniej ocenić, no i w większej rozdziałce (tak, w szkicu zapomniałem że wypadałoby aby butki były widoczne i dorysowałem w digitalu... jak widać ponieżej)

illbebackrk8.th.jpg

nicponim - w poniedziałek ocenisz czy się utopiłem

Edytowane przez rosikowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności