Zobacz pełną wersję : Dział tutoriale

Piernik
27-03-02, 13:14
Adek mam propozycję odnośnie działu tutoriale...
Mógłbyś je trochę tam pogrupować???
Zrób tam parę kategorii jak Modelowanie, texturowanie, pluginy itd.
Ich tam jest już sporo, a chcąc znaleźć jeden musiałem wszystkie tematy przeczytać

Soku
27-03-02, 14:27
nauki nigdy za malo :) ;)

ale fakt, zgadzam sie z tobo bo tez czasami dluzej sie oszukam a najgorzej jak nie beddzie skutkow

Piernik
27-03-02, 15:36
Soku tak tylko na marginesie.
Twojego obrazka nie widać:) Musisz go dać na jakią stronkę, bo z twojego dysku przecież jej nie wczytam:)

Khunu
28-03-02, 12:22
Jestem ZA, fajny pomysł, zwłaszcza, że baza tutoriali rozrosła się do dosyć dużych rozmiarów. Popieram!:cool:

rooter
28-03-02, 22:11
A tak przy okazji sie spytam, czy np. jesli ktos zrobil tutorial dla jakiejs innej witryny o Max\'ie to czy prawnie mozna go z niej sciagnac (ew. przetlumaczyc na Polski) i zamiescic tu (oczywiscie podajac oryginalnego Autora itd. itd.), czy jest to niezgodne z prawem (ew. trzeba prosic o zgode autora ?) http://216.40.198.77/mysmilies/s/contrib/edoom/smiley_on_tredmil.gif

Khunu
29-03-02, 10:21
Tak wogóle to chyba nikt nie powinien mieć nic przeciwko rozsławianiu jego imienia, nie? Z resztą, jak się ma wątpliwości, to można zawsze zamejlować do autora z pytaniem o zamieszczenie tekstu.
No, chyba że pod spodem pisze \"All Rights Reserved\" :D

Piernik
16-07-02, 10:38
Jak Adek wracam do starej propozycji;) Jeszcze się nie wypowiedziałeś na ten temat

Adek
17-07-02, 11:31
wlasnie zmieniam design.... narazie tutoriale bede po staremu ale tak zrobie to potem - bo faktycznie tutoriali sie przeciez uzbieralo duzooo i trzeba by je posegregowac. Narazie zajela mnie i to bardzo reorganizacja galerii :) ...

musze poszukac nowych skryptow do glosowania ...