Skocz do zawartości

Wysoko budżetowy Star Wars episode 6,5 (Już działa ;))


Master Kiełbaster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

spoko,ładnie go wkomponowales, tylko ruch jego nog troche mi nie pasi, taki jakiś \'kobiecy\' ,powinno tez byc przy stawianiu kazdej nogi lekkie ugiecie pojazdu zeby bylo mozna poczyc mase tego cuda:D,ale i tak mi sie podoba:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Połki

Ale fajnie to skomponowałeś:cool:Brawo, to jak będziesz miał cały film, to może być nieźle, pod warunkiem, że ktoś podsypie piachu pod nogi[lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Połki

2,5 godziny rendringu, to przecież nie jest długo:) Ale pewnie sporo pracy z dopasowaniem. Nie wiem, jak dobry jest ten Icarus, ale pewnie troche się z tym ścierałeś:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkomponowane ładnie. Animacja w ogole nie dopracowana wyglada jakby bylo tylko pare kluczy brak jakielkolwiek dynamiki. Niedość że sie ślizga to jeszcze nie podnosi wpierw \"stopy\" a potem nie przesuwa jej do przodu tylko od razu ciągnie ją wprzód. Cale cielsko jest nieruchome wyglada jakby po szynach jechało, jak ILM zrobił to techniką go-motion lepiej wyglądał choć \"szarpało\" animacją. Ogólnie stycznie wyglada spoko ale animacja strasznie kuleje. A mechaniczne cuda tak fajnie sie animuje, ale wszystko można poprawić na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności