Skocz do zawartości

dziwny problem z ramem geila 4g, stare pliki zBrush nie otwieraja sie (out of memory)


Piotrek255

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, przesiadłem sie z kompa ktory ma 2 giga ramu, na nowy, 4giga. system ten sam, Windows XP SP2, pliki zBrusha ktore zapisałem i na ktorych pracowałem na starym kompie nie otwieraja mi sie na nowym kompie, mimo tego że na nowym mam obsługiwalne 3,5 giga ramu.... prefferences zBrusha ustawione w "mem" na maxa.

 

w czym może tkwić problem?

 

 

error ktory sie pojawia :

 

---------------------------

MEMORY ERROR

---------------------------

Sorry, this action could not be completed seccessfuly due to insufficient amount of system memory (RAM).

 

NOTE: Insufficient memory is a result of editing a 3D mesh with higher polygon count than this system is capable of handling.

 

ZBrush will attempt to recover from this error but it may not always be possible. In future sessions, please reduce the density of the edited mesh or increase the amount of available memory.

---------------------------

OK

---------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Problem jest taki że na systemie który może obsługiwać 3GB masz 4GB. W microsoftowym helpie do pamięci pisze że przekroczenie 3GB fizycznej pamięci może powodować kłopoty z aplikacjami i nie jest zalecane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności