Skocz do zawartości

Nowe okno IE z Flasha ...


adek

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Nastepne pytanie. Troche mnie to irytuje. Jak we flashu zrobic cos takiego:

 

mam galerie we flashu i wniej wiadomo miniaturki - po kliknieciu chce wywolac z flasha okno ie z konkretnym zdjeciem bez zbednych paskow (w htmlu nie ma problemu...). Gdy probuje wprowadzac kod z htmla cos nie tak ...

 

wiem ze to jest na pewno proste ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na stronie http://flash-by-webmaniak.prv.pl/

w dziale dla srednio zaawansowanych jest toturial \"Otwieranie nowego okna z poziomu FLASH - (bez FS Command)\" nie wiem o ktory Ci pasek dokladnie chodzi ale to okno wyswietla sie bez paska adresu i innych bzdetow tylko pasek z klawiszami minimalizuj maksymalizuj i zamnknij ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezagladalem tu wczesniej bo jakos nie czulem potrzeby ehehheh :)

 

Adku jesli nadal masz problem z otwarciem okienka o podanych wymiarach i paskow to przygotuje ci to na jotro (za niedlogo wraca moja dziewczyna wiec przez najblizsze nascie godzin odtsawiam kompa w kat :) ale mysle ze jotro kolo poludnia jak tu lukniesz to bedzie ladnie opisane jak i co

tylko niewiem czy poczebujesz sam actionscript ( o ile sobie dobrze przypominam to jest tego gora 2 linijki ) czy objasnienie krok po kroku ? (ale pewnie to 1 bo w robieniu stron siedzisz nie od dzis a i flasha pewnie tez joz ladnie \"liznoles \"

pozdrowienka :) od pana Gieńka

 

A no i polecam ci wysmienita stronke a nawet 2 gdzie wszyscy spragnieni flasha znajda tam odpowiedzi na swioje pytanka

 

http://www.flashzone.pl/\">http://www.flashzone.pl/

Najlepszy polski serwis o flashu :) znajdziesz tam prawie wszystko(nawet help do flasha 5 i niedlogo do MX po polsku) no i maniakow ktorzy na flashu zjedli zeby :) aa no i jak niechce ci sie czekac do jotra na moja odpowiedz to o ile pamietam w faq gdzies na tej stronce powinna bydz odpowiedz na interesujace cie pytanko

 

 

 

http://www.flashkit.com/

No a tutaj znajdziesz najwiekszy zbior plikow flasha od efektow po animacje pliki sa udostepniane na zasadzie opensource .Naprawde skarbnica wiedzy jesli chodzi o flasha goraco polecam szczegolnie ze niektore rzeczy jakie mozna na tej stronce znalezc naprawde zapieraja dech w piersiach :)

Tutaj napewno znajdziesz z 30 roznych pliczkow w ktorych zawiera sie twoj problem.

 

 

Ale jak by co to jotro sie jeszcze odezwe a teraz to joz zegnam wszystkich :)

 

Hhehe dodam jeszcze tylko ze kiedys sie bawilem flashem ale od kiedy kupilem ksiazke \"Flash 5 ActionScript - Techniki zawansowane\" to powiedzialem sobie \"ohohoho no to narazie hyba dam sobie spokuj\" nie zeby ksiazka byla bardzo trodna ( troche na programowanius sie w koncu znam (skromniaha heheheh) ) ale jak bralem sie za flasha to nastawialem sie na prace bardziej z grafika niz na programoawanie no bo jak iinaczej nazwac napisanie gry 3D we flashu ??? !!!

szkoda gadac ok teraz to joz serio koncze(troche sie rozpisalem ) bo moje kwaiatki zaraz beda lece .:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ales narobil makaronu w tym czasie pewnie zdazylbyc wkleic tego ACscripta z 50 razy ...

 

moze zadam Ci Bartonfink pytanie na wyzszym poziomie trudnosci jak zrobic by otwierane okno Html w ktore np jest wklejone zrodlo Flash otwieralo sie w scisle okreslonych rozmiarach nie chodzi mi tu o popupa ale okno jakie wyskakuje po wpisaniu adresu do przegladarki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze i narobilem marakonu ale taki joz jestem \"haotyczny \" :) mowi sie trodno .Co do wklejenia z 50 razy tego ACscripta to watpie poniewaz niemialem i niemm nadal zainstalowanego flasha(musze poczekac az qmpl z tarnowa mi plytke odda - dop poznije skojazylem ze ja pozyczylem)

 

skoro niemam jak poratowac przykladem to podaje ponizej kilka dresikow ktore ciebie PROF i Adku powinny w zupelnosci usatysfakcjonowac.

Jak joz pisalem flasha odstawilem narazie nabok :P

 

http://www.macromedia.com/support/flash/ts/documents/popup_windows.htm#example

 

 

Flashzone..

 

Uciekam stad i wiecej sie niepojawie bo mnie tu nie lubia ;)

 

A tak na marginesie czemu na stronke nie mozna sie dostac gdzies do godziny 16 ?? (czy tylko ja tak mam moze ?? :/)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Cie nie lubia? Kto Cie nie lubi. Zartujesz ...

 

Spoko. Poradzilem sobie ... :)

 

Byly problemy ze stronka spowodowane przez przyczyny \"niezalezne\" - awaria POLPAKA (caly provider u ktorego mam strone byc odciety przez kilka godzin). Ach... TPSA ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności