Skocz do zawartości

Nowy serwer ...


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Max3d.pl zostalo przeniesione na nowy serwer. Prosze piszcie jesli jakies linki na stronie sa bledne, cos nie chodzi, cos sie nie wyswietla.

 

Stworzylem od nowa temat poniewaz bledna kolejnosc postow byla spowodowana bledna godzina na serwerze. Juz wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fakt czsem posty wysylaja sie troche wolno ale ogolne wrazenie bomba jest wszystko o wieeeeeeele szybsze brawo dla Adka i sponsora :) mysle ze z tym wolnym wysylaniem odp sie niedlugo rozwiaze lub to jest jakis chwilowy problem dobra nie marudze bo jest o wiele lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym wysylaniem odpowiedzi zauwazylem u siebie to wczoraj doslownie tylko 3 razy ... zupelenie nie wiem skad sie bierze ten blad bo teraz jest u mnie dobrze.

 

Serwer jest jeszcze w trakcie konfigurowania. Postaram sie uruchomic subskrypcje. Zadzialay komus ostatnio? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luksus jednym słowem. Wreszcie mogę przejrzeć spokojnie wszystkie działy, nie marnując przy tym trzydziestu minut na ładowanie. Odpowiedzi wysyłają się różnie. Raz, czy dwa zdarzyło mi się, że musiałem trochę poczekać. Generalnie jednak prędkość jest więcej niż zadowalająca. Brawo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od 3 dni wysyłanie wiadomosci trwa ponad minute:/ Na stałym łączu. A co gorsze ze 2 czy 3 razy musiałem pisać posta od nowa bo sie błąd robił. Teraz jestem juz [cfaniak] i [ctrl]+[c] robie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jeszcze nigdy tak nie bylo, forum zawsze dzialalo super (jezeli dzialalo :) hihi ) nie wykluczone ze wlasnie ta odpowiedz bedzie wysylal dlugo hehe

 

greets

 

edycja: tak bylo buhaha ale nie dluzej jak 1,5 minuty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności