Skocz do zawartości

shag:fur i ustawienia dynamiczne tego pluga...


boms

Rekomendowane odpowiedzi

zacznijmy od tego ,ze jestem szczesliwym uzytkownikiem Max\'a 4... :D niedawno zaczalem bawic sie we wzbogacanie moich \"dziel\" o owlosienie...

 

i tu pojawil sie maly problem... wloski (a wlasciwie FUTERKO) nie chca sie wyginac pod wplywem Gravity... podejrzewam, ze problem tkwi w ustawieniach w zakladce Dynamics shag\'a...

 

jakie opcje musza byc wlaczone, zeby futerko sie wyginalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zdaje się, że napiszę tutka na ten temat, bo inaczej, bez rysunków się nie obejdzie. :)

Nie wiem co Ľle robisz, w zakładce dynamik jest miejsce na wstawienie grawitacji. Nie robisz linkowania ani linkowania warpów. Zwyczajnie wciskasz i wybierasz. Ustawiasz deflectora jako obiekt emiter. Potem opcję pre-calculated i wł±czasz calculate. Po jakim¶ czasie wszystko będzie OK. Sory, że nie odpisuje na GG ale nie miałem czasu zajżeć ostatnio do maxa. Ale możę przez weekend napiszę tego tutka i wy¶lę do Adka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, Bacry... az tak sie nie pali... ;)

 

poza tym zaczalem juz modelowac postac surfera... w zalozeniu ma przypominac mnie... aczkolwiek nie wiem w jakim stopniu mi sie to uda... :D anyway... mam juz korpus (siedzialem kilka godzin z moimi dwoma zdjeciami i atlasem anatomicznym...) jeszcze tylko dlonie no i glowa (z moim tempem pracy jakies 2 tygodnie... :P)...

 

jak zrobie postac, postaram sie wrzucic to na WIP\'a... moze otrzymam jakies cenne wskazowki, tudziez uwagi, ze jest do bani... :P

 

no, nic narazie. jeszcze raz dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem robic wedlug twoich wsakzowek bacry poniewaz mam taki sam problem jak boms wiec zrobilem gravity i dodalem w dynamicsach shag fura zaznaczylem pre-calculate i nacislem calculate jednak to nic nie dalo napewno cos jeszcze robie zle jesli by ci to nie sprawilo klopotu to poslij mi na maila screena z zaznaczonymi odpowiedni opcjami albbo jesli ci to nie przeszkadza to ja ci posle mojego screena i powiesz mi co jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności