Skocz do zawartości

Pawł Olas i Łukasz Pazera


deel77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

Post znalazlem calkiem przypadkiem, bardzo dawno tu nie zagladalem. Milo, ze ktos nas jeszcze pamieta ;)

Faktycznie, Pawel jest w Australii, a ja w Londynie. Obaj nie rozwijamy juz naszych plugow. O ile Pawel ciagle jeszcze programuje (ale chyba tylko pod Maya) ja juz dawno tego nie robilem. Jakby co, zapraszam na moja stronke gdzie mozna zobaczyc co aktualnie robie.

 

http://luk.pazera.pl

 

Pozdrawiam,

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super gdyby te pluginy pojawiły się jako open source, ale wątpię, że tak się stanie. Z resztą były one realizowane już jakiś czas temu i nie wiem czy działałyby z LW 9.5. Lepiej byłoby gdyby ktoś odkupił prawa do nich i zaczął je rozwijać (może NT, TrueArt itd.).

 

Pazur - strona fajna - prace również.

 

Z tego co się dowiedziałem Paweł Olas jest w Australii i robi jakieś wizualizacje medyczne (podobno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie wiem czy dzialaja z LW9.5. ACS z 9 jeszcze dzialal, Surpassy nie wiem. Pomysl wypuszczenia plugow za free chodzil mi po glowie juz dawno. W sumie ACS juz teraz jest gotowy do wypuszczenia, musialbym tylko przysiasc i zebrac calosc do kupy, dac newsy itd. Co do surpassow to jest gorzej, bo nie mam wersji bez zabezpieczenia, wiec musialbym grzebac w kodzie zeby to wylaczyc. A tego dawno nie robilem i trudniej mi sie do tego zebrac ;)

Praw do plugow raczej nikt nie wykupi, bo to skrypty. Newtek jakis czas temu chcial, ale kontrakt jaki mi oferowali byl po prostu slaby i koniec koncow zrezygnowalem.

Open source jak dla mnie jest dobrym pomyslem, obawiam sie tylko, ze jak ludzie zobacza kod, za ktory zaplacili kiedys tam to sie zlapia za glowy. Programista ze mnie byl raczej prymitywny ;)

 

Jak sie jakos zbiore i odgrzebie archiwa to moze sie jednak uda plugi wypuscic.

 

A Olo pracuje w Fuel w Sydney i robi glownie fx do filmow z tego co wiem. Charlotte Web robil na pewno.

 

Pozdrawiam,

Pazur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności