Skocz do zawartości

minibitwa 3D: the David


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na tym forum jest tylko pare osob ktore byly by wstanie zrobic cala postac rewelacyjnie a my slabi jestesmy i nie damy rady zrobic caleg odavida zeby byl super extra wyczesany w kosmos a glowe moze damy rade zaznaczam moze :)

choc jak ktos chce to moze robic cala postac ale w glosowaniu bedzie brana pod uwage tylko glowa :)

 

 

 

 

ok narazie poczatek 1h 15min szukania referencji i krztaltow....dalej szukam tego drugiego

 

davidri4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez, ale portrety zawsze kaszanie przez zle proporcje. Robilem z bazy nielota, nie wiem czy tak mozna, nie pomyslalem wczesniej o tym :)

 

david01qh4.jpg

 

Uzywacie perspektywy jak robicie takie dokladne odwzorowanie z refki?

 

Georgas - ale to bylo chyba za czasow poly a teraz jest sculpt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bitewka zostaje ;)

 

Gomez-->mozna mozna wkoncu po to ja zamiescilem :) tak ja robie z perspektywy zawsze choc na poczatku jade "z user" view ;)

 

georgas--> hehe tamten model byl slaby wiec lepiej go nie przywolywac :D:D

 

ok small update

ciagle walcze z proporcjami glowy praktycznie cialgle sa zmieniane i zaczalem robic wlosy narazie na szybko zrobione jakies "detale" gdyznie chcialem pokazywac zwyklej bryly wlosow nad ktora ciagle walcze :)

 

pozdro

 

davidme6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomez jeszcze sporo tweeków zanim to będzie podobne ;)

Piszę bo właśnie widziałem świetnie zrobionego Davida na reelu który mozna ściągnąc pod tym adresem:

http://forums.3dtotal.com/showthread.php?p=639338#post639338

Teraz dopiero mi przyszło do głowy żeby sobie poszukać więcej referek a nie z jednej robić, przecież zdjęć tej rzeźby jest pełno w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagam reela, dzieki za link, juz widze ze niezly bedzie.

Mialem zapodac moje refki ale pomyslalem ze przeciez na pewno je macie :)

 

davidtwarzcopyxr6.th.jpg

 

Jeszcze taki tips, bo moze nie wiecie, mozna zrobic transpose na layerze i pozniej wylaczajac go wrocic do symetrii.

 

david03cd5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot cos w tym jest ale to zalezy z ktora refka porownuje XD Chyba mam juz dosc na dzisiaj.

 

Tomala lepiej ale cos tu nie gra. Proporcje wydaja mi sie ok. Juz tyle na to patrze ze naprawde nie wiem co powiedziec. Broda wezsza, nos za gruby na koncu, ksztalt szczeki mniej kanciasty, usta wezsze. Chyba oczy i brwi sa git. Uszy za duze :)

 

Ja dam sobie spokoj z proporcjami bo nic juz nie widze, wydaje mi sie ze jest fajnie czyli ze pewnie nie jest.

 

david04bm0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomez parę rzeczy bym poprawił np to wcięcie biegnące znad nozdrzy pod polikiem jest u Ciebie za głębokie. Następne to okolice oczu i brwi no i czoło chyba za bardzo do przodu wystaje.

 

Kolejna chwila spędzona na upodabnianiu tego czegoś do Davida:

 

davidionekr4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm:) Tomala najbardziej oddał podobienstwo jak na razie. Nielot007: Masz swój styl robienia postaci. Dostrzegłem to ostatnio podoba mi sie Twój styl:)

Ogólnie cięzki temat. Mi jeszcze duuuzo doswiadczenia brakuje, zeby sie przyłaczyc, ale niewykluczone że kiedys to zrobie, na razie poznaje Zbrusha dopiero:) Powodzenia wszystkim!

 

Ciastuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizz - eh zapomnialem sie temu przyjzec, w nastepnym upie poprawie.

 

Tomala - czolo i oczy bede teraz meczyc. Czy ty jedziesz bardziej z refek czy z tego reela? Bo mam wrazenie ze z reela a tamta twarz nie jest idealna kopia chociaz wyglada bardzo fajnie i mimo wszystko widac podobienstwo.

Szczeka powinna byc bardziej wepchnieta, kosc policzkowa nizej. Broda i okolice ust wygladaja plasko, zwlaszcza pod ustami, poza tym usta powinny byc chyba ciut wezsze i wieksze w pionie.

 

sly, zonk - dzieki, to przez ten beret :)

 

zonk za szybko z detalem pojechales, na razie wyszla z tego, bez urazy, bardzo fajna karykatura :) Poszukaj bardziej proporcji twarzy. Usta daj wyzej, policzki wcisnij, zrob gladsze przejscie na nosie, powieksz oczy, zrob od nowa brwi, one nie sa takie pofaldowane.

 

Teraz widze ze dolna warga jest za gruba a gorna chyba za chuda.

david05ph8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w bitwie!

bardzo fajne glowki panowie;) jako ze w poprzedniej bitwie juz nikt nie postuje, sprobuje sił tutaj poki jeszcze nie skonczyliscie, jakies 4h, niestety to ciagle nie to;/

david2rx4.jpg

david2rx4.0d6b8a15a5.jpg

pozdro!

Edytowane przez krzys!3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności