Skocz do zawartości

MAXWELL 1.7 just out


zdeno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czyli musze pluga i silnik wymieniać ?

 

tylko skąd go wziąść jak nawet na stronie producenta dalej 1,6 :P

 

podobno klijenci nextlimit dostali mejle z linkami... zna ktoś kogoś ;]

jak by ktoś miał info jak dopaść to cudo, to jak nie można tego napisać tutaj to wiecie gdzie jest nr gg :D

Edytowane przez Luqas87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na forum to już zgłosili worek bugów, tak też po staremu, ale truskawki wymiatają.

 

faktycznie 1.7 dali na razie tylko siłom imperium, rebelianci pewnie będą musieli szperać tam gdzie wiecie w poszukiwaniu wiecie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sry, ale nie powiesz że 1,7 nie jest szybszy od 1,0...

czyli może być :P

szybszy a szybki to różnica a karzde przyśpieszenie się liczy ;]

 

so sory ale skoro lepiej walczy z ziarnem to dla mnie JEST szybszy... jężeli robi chociażby ładniej SSS to jest szybszy.

Temporal w ostatnim zdaniu uderzył w sedno sprawy :)

 

no render farmy nie mam :/ ale od czego jest uczelnia :D

 

A i jeszcze jedno ;] benczmarkową scene robiliście od maxwella ?

no to z drugiego linku render farma chwali się że ma wynik 1min49sec,

a był koleś co na jednym kompie to policzył w 6min :D

//sry troche przekłamanie bo oni liczyli do 20 sl .... ale aż sam sprawdze to będe pewny do którego to było

na uczelni mamy pracownie po 100kompów tylko duo ale to jest szaleństwo pod netr.

Edytowane przez Luqas87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z SSS akórat nie wiedziałem, natyle doświadczony nie jestem, ale wiem ża jak go włączałem to bardziej ziarniło...

 

to by było coś po tygodniu liczenia sekunda animacji ]:-> ale ja serio myśle podpiąć pod to małą render farme...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro fry render wypłynął to przy okazji można wspomnieć że every zrobili właśnie matutką paczkę materiałów tak 1000 (tysiąc) ;)

klik

do maxwella nie trzeba bo na stronce jest już pewnie blisko 3k :) jest w czym wybierać :D

 

i tak jak JunioRek myśle że maxwell czy fry będzie miał większy sens istnienia za jakiś czas jak już 8 rdzeni będzie w komórce i rendery będą używać akceleracj kart graficznych które będzie już można podłączyć do pecetka w quadach a każda karta będzie z mocą kwartyliona giga-pete-egzoFlopów :)

czyli tak jakby po niedzieli :D

 

2700 postów ale jestem sexy teraz X)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ale co do tych rdzeni to ja wierze w to że jednak będą kawntowe kompy ;] i topologia sprzętu się odwinie z deka.

no jużdemko fry mam :) ale nie przesadzajcie że maxwellem to tak ciężko policzyć animke w rozdziałce na komure :P a prawde o prędkości vraya wszyscy znają...

raz udało się wywalić menagera jak z vraya ze zbyt dużej ilości kompów zaczeły na raz spływać renderki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało wiem co ijak o fry tyle co demo puściłem i z tym ziarnem to tak siakoś lepiej ale jakoś GI mi słabiej wyszedł...

ale tak szczerze nie przeniose się na jego system jak mam tylko na demku robić ;] chyba spokojnie poczekam na sss w mw 1,7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie testuje nowego maxwella i nie wiem czy ktos sie spotkal z takim problemem jak moj.

Mianowicie uzywam Cinema 4D i po dodaniu nowych materialow edytowanych w material editor 1.7 te materialy nie sa exportowane do mxs i MR studio ich nie czyta. Myslalem ze jest to spowodowane starym pluginem ale jednak nie, wymienilem na nowy i dalej ten sam problem:)

Jesli znacie rozwiazanie bylbym wdzieczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności