Skocz do zawartości

Ekran glare


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio laptopa z martycą 17.1 typu glare (wolałbym zywkłą, ale w sumie ta była ok). No własnie - była, bo o ile wszystko działało bez zarzutu to dzisiaj zauważyłem, że miejscami filtr (chyba) zaczyna odchodzić i robią się małe bąbelki. Niby nic ale przy bardzo jasnych kolorach widać jednak pewne kolorowe przebarwienia, po za tym to zrobiło się po jakimś tygodniu i boję się, że będzie dalej...

 

I co z tym fantem zrobić? Dać do reklamacji, czy może poczekać co będzie dalej? A może jest jakiś magiczny myk, żeby np potraktować ekran czymś co mogłoby naciągnąć całą tą powierzchnię?

 

Przez chwilę myślałem, że po prostu zapomniałem zdjąć foli zabezpieczającej, ale po co niby ktoś miałby dawać dwie warstwy?

 

Przepraszam, zły dział (no chyba, że nie....), upszejmnie proszę o przeniesienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hehe, no nieźle - okazało się, że to jednak jakiś brud był. Tylko nie mam pojęcia co to było, nie przypominam sobie, żebym nasmarkał na monitor, a nawet jeśli to bez problemu dałoby się to szczyścić, a to była jakaś niemalże skorupa, koleś w serwisie trochę się namęczył, żeby to szczyścić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności